Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcseje? Málnalevél?...

Barátcseje? Málnalevél? Cickafark? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Igazából az én ciklusaim viszonylag szabályosak (28-31 naposak). Azt olvastam, hogy ezek felboríthatják ezt a rendszerességet. Érdemes elkezdeni inni vagy ne erőltessem még? (4 hónapja nem jön a baba) Tudom nem hosszú idő, de szeretném sürgetni kicsit.
2011. aug. 12. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
voltál nőgyógyásznál kivizsgáláson?minden rendben?(arra gondolok,hogy biztosan van peteérésed stb..) én még mielőtt bármit beszednék ezekről meggyőződnék.A felsoroltak közül mindegyiknek más hatással van.Van még a premens tabletta illetve különböző vitaminokat szoktak szedni.(femibion talán a legjobb,legalábbis én annak nem tapasztaltam semmilyen mellékhatását). Na és persze a jó időzítésről nem is beszélve;-)
2011. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
en is 4honap utan kezdtem inni a cickafark-baratcserje kombinaciot es azonnal terhes lettem!
2011. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mérem a hőmet, ami alapján van peteérésem. Dokihoz járok évente. Most voltam 2 hete. Nem gondolom, hogy 4 sikertelen hónap után foglalkozna velem.
2011. aug. 12. 18:05
 4/17 A kérdező kommentje:
Mennyit ittál belőle? Akkor Nálad ezek szerint nem kavart be.
2011. aug. 12. 21:15
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia, szedj Spirulina algát és meglátod egy-kettőre áldott állapotba kerülsz! Nekem is, és 4 baráti párnak is bejött!!!

Majd írj ha gratulálhatok!!! :)

2011. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Te melyiket szedted? Van több fajta úgy látom!

Köszi a tanácsot! Még erről nem hallottam :)

2011. aug. 14. 14:36
 7/17 anonim ***** válasza:

cickafark-palástfű tea ovu teszttel, hogy tudd a pontos pé-t, ez a tuti!!!

Elsőre sikerült így

5 hkm

2011. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt szedtem, de szerintem ennek nincs jelentősége mert az ismerőseim közül szinte mindenki másfajtát "evett". Nagyon szurkolok Neked!!!

2011. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi ! Aranyos vagy!!

A Párod is szedte?

2011. aug. 15. 07:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem csak én, de nem tudtam hogy baba a "mellékhatása". :)))
2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!