Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltak itt valakinek...

Csináltak itt valakinek (egyszerre) méhbetekintést, laparoszkópiát és petevezeték átjárhatósági vizsgálatot altatásban? Rám most vár ez, de én nagyon félek! Főleg az altatástól!

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem vészes!!
2010. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod?Akkor jó!!Ez a laparoszkópia...elég ijesztő számomra!Meg az altatás is!De hát sokan kibírták már végül is!Egy Babáért Mindent :-)
2010. nov. 24. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félned! Ki lehet bírni! Ha sikerül minden (amiben reménykedj és bízz benne), a vajúdás azért hosszabb folyamat lesz utána:)

8,5 hónapos csajszi anyukája

SOK SIKERT!

2010. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyszerre megcsinálják. Nekem sajna külön.
2010. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy csinálják ezt neked meg együtt? Nekem azt mondták, hogy csak külön lehet :(. Mit nem adnék, ha megcsinálták volna így!
2010. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy...Nekem így mondta a dokim!Még vár egy pár vizsgálat rám az altatás miatt,aztán megcsinálja!Remélem nem lesz semmi baj!!!Rád még vár a "műtét"?Vagy már túl vagy rajta?Ha igen elmesélnéd nekem milyen volt,mit csináltak előtte,meddig tartott,meddig kellett kórházban lenned...stb!?
2010. nov. 27. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is most fogják megcsinálni egyszerre.Milyen vizsgálatok kellenek elötte?Kérlek írd meg.Köszi.Hány napig voltál bent?Fájt utána?köszi

2010. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az altatás előtt kellett EKG, mellkas röntgen,műtéti labor,belgyógyászati szakvélemény,transzfúziós vizsgálat (vércsoport elemzés,ellenanyag vizsgálat...)ja és vizelet!

Aztán kellett mennem aneszteziológushoz,ő megnézte a papírjaimat és megmérte a vérnyomásom!Ennyi!Január közepén lesz csak a műtétem,mert ugye mensi függő...a 6-12.napig csinálják meg és nekem pont olyan hülyén jön ki,hogy 2 ünnep közé ez az időszak,amikor nincs a dokim,aztán csak jan.közepe maradt!Abban reménykedem,hátha addigra valami "CSODA" történik...:-))A remény hal meg utoljára :-)

2010. dec. 15. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!