Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Min dől el hogy kinek csinálna...

Min dől el hogy kinek csinálnak hsg-t vagy laparoszkopiát? Sok folyásom van, lapar után rendeződik?

Figyelt kérdés
Nekem laparoszkopiám lesz,az átjárhatoságot nézik.2éve nem esem teherbe:(sajnos:( Mért van hogy valakinek ezt a másiknak meg hsg-t csinálnak??A doki miért nem a hsg-t akarja?de jobb is hogy nekem lapart mert ott altatnak.És sok sürü folyásom van,kezeljük de nem mulik el,arra is jo lesz a lapar mütét?Köszi
2010. febr. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettőt csináltak.Kétszer volt hsg-m egyszer laparom.A laparral jobban megtudnak nézni mindent,míg a hsgnél csak azt nincs-e elzáródva a petevezeték.Szerintem nem egy és ugyanaz a kettő.Nekem laparnál is elvolt záródva mind a kettő,sőt pco-s is voltam.Mindent megcsináltak annak reményében hátha sikerül a baba.Azt mondták 1,5 órás műtét volt.Csináltak egy-pár dolgot rajtam.Szerintem a folyást egyáltalán nem fogja ez a műtét befolyásolni,hogy esetleg kevesebb vagy több lesz.
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni,hogy miómám is volt amiben nem volt biztos az orvosom,hogy az-e vagy ciszta.De így laparral lett kivéve az is.
2010. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ.A folyást ugy értettem ha belémnyomják azt a kontrasztanyagot akkor talán kicsit kitisztulok?
2010. febr. 10. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a kontrasztanyag segít rajta mert az inkább csak arra való,hogy figyelik ki jut-e a hasüregbe az anyag.

Szorítok így ismeretlenként,hogy ne legyen nagy probléma.

Mielőbbi babásodást!:):)

2010. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy.Remélem megtalálják már a bajt hogy miért nem sikerül.
2010. febr. 11. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálták? Milyen volt? Segített?
2010. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia.megcsinálták,nem volt semmi bajom.
2010. nov. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!