Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt már alacsony...

Menstruáció előtt már alacsony a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
IR-em van. Régebben nem nagyon figyeltem oda rá csak a gyógyszert szedtem ezért volt, hogy 40 napra jött meg. Nagyon változó de 36 napot mondanék az átlagnak. Utoljára 32. napra már megjött. Most vagyok a 24. napon de már érzem a melleimen, hogy kicsit feszülnek tehát hamarosan megjön (nekem ettől számítva erősödnek a tünetek és 10 nap max. kb mire megjön). Ebben a hónapban nem voltam együtt a párommal, most lesz rá alkalmunk. Nem tervezünk még gyereket de nem is vagyunk ellene ha úgy alakulna. A kérdésem az, hogy ugye jól tudom, hogy védekezés nélkül ilyenkor már nagyon-nagyon kicsi az esély a terhességre, mikor már érzem magamon a menstruáció tüneteit?
tegnap 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Annak kicsi az esély, akinek szabályos ciklusai vannak.


Neked elég változó, így nagyobb az esély, hogy később van ovu, így akár esély is lehet babára.



Én javaslom használj lh tesztet, hogy tudd a ciklusban mikor van ovud...onnantól tudni fogod a mensi napját is és akkor nem lesznek ilyen kérdések benned.

tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!