Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, de a predictor...

9 napja késik, de a predictor early reggeli vizeletből egyértelműen negatívat mutatott. Van még esélyem reménykedésre?

Figyelt kérdés
Akkor voltunk együtt, amikor nyúlós volt aminek akkor nyúlósnak kell lenni, majd 9 nap késés után reggeli vizeletből mégis negatívat teszteltem. Egyébként elég sok jelét észlelem hormonzavarnak és sok stressz is ért a hónapban ám a billings módszer szerint volt p.é-m.

tegnap 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja a teszt olyan volt ami elv már 6 nappal a nemvárt előtt kimutatja
tegnap 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 nap késésnél teljesen egyértelmű a negatív. Ezt most engedd el, nem vagy terhes.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A reménykedésre van esélyed, de a terhességre nem igazán, azaz kb. 0,001%.

Ha valóban volt (és akkor, mikor gondolod) peteérésed, akkor 9 nap késés után mutatnia kellene a tesztnek.

Nekem pl. 0/1 nap késéssel volt erős tesztem...

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Mindenesetre tesztelek mégegyet. Illetve nem tudom az baj lehet-e hogy mikor vártam az eredményt rátettem a kupakot a végére (párom szerint úgy kell)
tegnap 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, az nem lehet baj. Nem azért lett negatív.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs képed?
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs. De teljesen felesleges. Semmi jele nincs 2. Vonalnak akármennyire nézem
tegnap 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak gondterhes vagy inkább
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!