Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Menstruációm...

Reménykedhetek? Menstruációm 22-24 napra szokott megjönni,ma van a 24. nap,enyhébb görcseim vannak! Teszt negatív reggeli vizeletből(10-es teszt) bővebb információ lent!

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban alhasi görcseim voltak,mint ha meg akarna jönni!

Furcsa érzést éreztem bal oldalt kb a petefészek körül,nem fájt de nem tudom mihez hasonlítani!

A mai napon folyamatosan pisilni járok,melleim duzzadtak minimálisan érzékenyek (mint eddig menstruáció előtt vagy közben). A görcs most fokozódik, délelőtt rózsaszíneset töröltem pisilés után! Így estére szintén rózsaszínes,de éppen hogy csak látszik!



ma 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ez alapján ezt a ciklust elengedném. Sajnálom. Se a negatív 10es sem a rózsaszín nem jelent jót.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :(
ma 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Bár írhattam volna jobbat, de a 10es tesztnek már mutatnia kéne.. persze ha nem uh követve volt, lehetne reménykedni későbbi ovuban, de a rózsaszín folyás sajnos akkor sem jó. Ne keseredj el. Majd a kövi ciklus! Kitartás!
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos vagyok benne, h meg fog jönni.


A rózsaszín is vér.

Emellett a késés napján negatív teszt elengedős.

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. Ha a laposföldben meg a Jetiben is hiszel, akkor bátran hihetsz a negatív teszt ellenére a terhességben is.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Terhestünet = hcg

Negatív teszt = nincs hcg

Mi a kérdés?

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os. Igazából csak remény lett volna, már jó ideje próbálkozunk..
ma 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És milyen vizsgálatokon vagytok már túl?
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben. Abban reménykedhetsz, hogy meg fog jönni, mert minden jel ara utal.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így kizárt a terhesség. Nem ártana egy kivizsgálás sem, mert 24 napnál rövidebb ciklusokban peteérés sincs. Nincs ideje normálisan megérni a tüszőnek. 24 nap még jó, de a 22 napos ciklusaidban szinte biztos nincs ovud. Egy jól müködő ciklus 24-37 nap között mozog.


Mielőbbi sikert nektek, de ha még nem jártatok kivizsgáláson, akkor itt az ideje.


Hormon sor, IR, pajzsmirigy, párod, stb stb.

ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!