Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos információk?

Hasznos információk?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek egy szemet sem hagytam ki, de már 3 napja lesik a megvonásos vérzésem és a mellem is fáj már egy hete, néha görcsölgetek, de még mindig semmi és már a görcsök is elmúltak. Mindig napra pontosan jön meg. Szerintetek ez lehet terhesség? Még nem akartam tesztelni, nem tudom mutatná-e már ilyenkor.
2018. ápr. 27. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig a teszt nagyobb eséllyel segít rajtad mint itt pár tipp. Vagy ezek biztosabbnak tűnnek a tesztnél?

Ha már 3 napja késik akkor kimutatja. Amúgy ezek a "tünetek" és a késés is lehet terhesség de lehet csak sima premens állapot tehát tapasztalatokra se alapozz! Minden szervezet más, egyiknek csak késik ugyanezekkel a paraméterekkel, másik terhes.

2018. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesztelni még nem akartam, mert nehéz elhinnem, hogy tabletta mellett terhes lennék, de ki tudja no. Veszek tesztet és valamelyik nap tesztelek,ha nem jön meg még inkább várok, nem szívesen ijeszteném meg vele a páromat. Akik hasonló helyzetben vannak, mint én nyugodtan írhatnak.
2018. ápr. 27. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, elvileg már a mensi napján 99%-os az eredmény, szóval neked már mutatnia kellene. Egyébként velem is volt hasonló, késett a megvonásos ezért teszteltem reggel és negatív lett, aztán rá 10 percre már barnán pecsételtem.. Sok mindenre képes a stressz is.
2018. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!