Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli órákban pozitív LH...

Reggeli órákban pozitív LH teszt,majd estére negatív az rendben van?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,késő du kell tesztelni,nem ihatunk 3 órán át. De nekem estr mindig hómező. Így ráálltam,hogy délelőtt nézem. Mára full pozitív. Ez fals lenne? Ráellenőriztem nemrég,és ez negatív lett. Ciklus 15. Napja. Baj,hogy reggel pozitiv? 30as teszt

okt. 13. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából délután van lh csúcs, ezért javasolt délután. Van hogy másnap reggél MÉG pozitív, de délutánra már negatív. Ekkor az előző nap délutáni pozi teszt miatt az az lh csúcsod nap. A reggeli ilyen szempontból nem praktikus, mert aznap délután negatív lesz és az már az ovu napja is lehet. És az aznapi együttlétnél már csökken az esély. Mindig csak délután nézd kb 4-6között és azt hasonlítsd össze. Azzal leszel a legközelebb. Egy jól megválasztott érzékenységű lh teszt mellett mindig meglesz a pozitív testt is lh csúcs esetén. Én pl nem izgattam magam, hogy ne igyak vagy ne pisiljek így is mutatta.
okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!