Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek,Juni6 volt...

Segítséget kérek,Juni6 volt az utolsó menzeszem,utána kezdtünk próbálkozni a férjemmel a babával,most 5 napja késik a menzesz a mellbimbóm kissé érzékeny lett,viszont a teszt negatív lehet korai volt a teszt? Reggeli pisinél csináltam lehetek terhes?

Figyelt kérdés

júl. 22. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt korai, csak nem vagy terhes.
júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen lehet,csak furcsálom,hogy most ennyit késik mikor próbálkoztunk.
júl. 22. 17:18
 3/17 A kérdező kommentje:

Elnézést milyen mindenben is? Egy dolgot írtam,ami utalhat arra mivel máskor azt nem tapasztaltam! És mind a két terheségemnél a legelső jel ez volt! Én ettől nem vagyok idióta!

Lehetett volna kulturáltan is válaszolni,ami neked nem sikerült tehát az idota te vagy!

júl. 22. 17:27
 4/17 A kérdező kommentje:
** Idióta!
júl. 22. 17:30
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen teszt volt? Mostanra le kellene ugrania a vonalnak.
júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
X-Epil Terhességi gyorsteszt a két darabos.
júl. 22. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Jaj ne okoskodj. Nyilvan a mellbimbo erzekenyseg csak es kizárólag terhes tunet lehet!

Azert negatív a teszted 5 nap utan!

Ettol kulturaltabban NEKED nem lehet válaszolni. Mivel annyira vegtelenul egyszerű, butacska nő vagy, hogy talan csak ebb ertesz.

júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Dehát nem is ismersz,miből gondolod egy kérdesből,hogy valaki buta? Senkivel nem szabad így beszélned névtelenül sem! Mindig illedelmesen kell válaszolni,beszélni, nem le idiótázni a másikat,azért mert nem értünk egyet,jobb lett volna ha ezután azt válaszolod,igen

bocsánat az illetlenségemért.

De ez nem történt meg,és tudjuk az okát is. További szép napot :)

júl. 22. 18:24
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ostoba élettelen gyökér vagy 3-as
júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

óvoda.. és nem a kérdezőnek szánom.

Kérdező, talán kövi hónapban! Sok sikert!

júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!