Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek,Juni6 volt...

Segítséget kérek,Juni6 volt az utolsó menzeszem,utána kezdtünk próbálkozni a férjemmel a babával,most 5 napja késik a menzesz a mellbimbóm kissé érzékeny lett,viszont a teszt negatív lehet korai volt a teszt? Reggeli pisinél csináltam lehetek terhes?

Figyelt kérdés

júl. 22. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kép nincs róla?
júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen :)
júl. 22. 20:38
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Valaki nagyon nem tud mostanában mit kezdeni magával, minden kérdéshez oda írja, hogy a kérdező egy idióta. Remélem egy unatkozó nyári szünetes iskolás, nem egy anyuka :(
júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megdöbbentő számomra ez a fajta viselkedési forma, amit az emberek felvesznek,hogy lehet valaki így boldog? Milyen élete lehet? Szomorú
júl. 23. 12:42
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

Bocsi, de neked meg milyen életed lehet hogy ezeket nincs kivel megbeszéld? :)

Illetve mástól vársz itt választ. Teszt szerint negatív vagy. Mit varsz? Varázsoljunk beléd egy gyereket?

Tudooom, tapasztalatok érdekelnek. De mindenkinek egyéni....ez is!

júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Így van a tapasztalatok.

Tegnap regisztráltam magam elsőnek ide,a környezetemből ezt már mindenki tudja,mindenki próbált segíteni,sok ehhez hasonló kérdést tudtam itt elolvasni,tettem egy próbált hátha valaki volt hasonló képpen,mert nekem a környezetem még nem volt így.De ha nem tudunk segíteni semmi baj,görgessünk tovább.És igen minden bántás rossz és szomorú,hiszen aki a másikat bántja az nem boldog, és saját magával van a problémája.

Ha tudni szeretnéd az életem,nyugodt szép életem van,gyönyörű családommal gyerekeimmel,mindenkinek ezt kívánom. További szép napot.

júl. 23. 13:25
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ne magyarázkodj egy ilyen idiótának.
júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!