Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli vizeletet eltesze...

Ha a reggeli vizeletet elteszem és csak pár órával később csinálom meg a tesztet az jó lehet vagy muszáj inkább várni 1 napot?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, de csak péntek délelőtt tudok elmenni tesztet venni
júl. 31. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor megveszed pénteken és szombaton megcsinálod. Semmiről nem maradsz ám le.
júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha péntekre nem várod, pénteken még akármikor megjöhet.

Tesztelj szombaton.

júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálhatod amúgy az elrakott vizeletből is, a hcg nem párolog el belőle, de valóban ráérsz szombaton is megcsinálni.
júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Megcsinálhatod
júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Úgy emlékszem az én tesztemre rá volt írva hogy lehet így, és talán azt javasolta hogy tegyük hűtőbe a vizeletet.
júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Vagy veszel 2 db tesztet,és csinálsz egyet péntek délután,ha esetleg az negatív de nem jön meg, akkor szombaton,vagy vasárnap csinálsz mégegyet,vagy elteszed a tesztet,és szombaton pisilsz rá.Én ugyan nem tárolgatnék pisit sehol.Lehet amúgy,de gusztustalan,és felesleges.Nem csak reggeli vizelettel lehet tesztet csinálni,csak az altalában koncentráltabb, azért ajánlják,de ha napközben kevesebbet iszol,és úgy pisilsz,az is teljesen jó.
júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Hülyeség

Szombaton ráérsz tesztelni reggel

Sőt még vasárnap is ráérsz

júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én így csináltam, nem raktam el hűtőbe, csak letakartam. Kb 6 órát állt, de kimutatta.
júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig erősebbek lettek a délutáni/esti tesztek,mint amit reggel csináltam. A késés napján elvileg már bármikor megcsinálhatod, ha terhes vagy ki fogja mutatni.
aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!