Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensturáció előtt 5nappal...

Mensturáció előtt 5nappal pozitívat teszteltem,azóta csak erôsödött a csík,viszont ma amikor meg kellett volna jönnie,barnazni kezdtem és görcsölget a hasam,ez normális ilyenkor?az orvossal várni akartam legálbb az 5.-6. Hétig..

Figyelt kérdés

okt. 14. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos kétesélyes, vagy megjön, vagy megmarad. Sajnos nem lehet előre tudni. Drukkolok, hogy rendben legyen!


Orvoshoz betöltött 6. hét előtt felesleges menni, 5. héten még ne menj, sőt, a legbiztosabb a 7. héthez közeli időpont.

okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor ha pl megjön akkor az azt jelenti hogy nincs már baba!? Akkor nem most “felesleges” hirtelen holnap orvoshoz mennem?varjak egy kicsit meg?
okt. 14. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjön, rendes vérzéssel, akkor sajnos kémiai terhesség volt. Akkor nincs baba, sajnálom. Nekem is volt kémiaim, tudom, milyen érzés, kívánom, hogy neked megmaradjon, ne kémiai legyen!


Ha napokig barnáznás van, az hormonális gondra utalhat. Bemehetsz ügyeletre, de semmit nem fognak sajnos látni. Maximum megvastagodott nyálkahártyát. Rutinszerűen felírják a progeszteront, de az sajnos vagy segít, vagy nem, nem lehet előre tudni, egy próbát megér.

okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most sajnos nem tudsz mást tenni, mint várni.


Vagy irány az ügyelet, és írjanak fel progeszteront, ami kétesélyes, általában sajnos nem is azon múlik.

okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszolat, tanácsot , akkor várnom kell sajnos
okt. 14. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia én is így voltam egy hónapja. Beszéltem az orvosommal és mondta ha elmúlik a vérzés kérjek időpontot. Nekem sajnos nem maradt meg a baba, minden távozott a vérrel 🙂 drukkolok, hogy veled minden oké legyen 🙏🏻
okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia! De neked rendesen meg is jött? Nekem ma is egy nagyon pici barnázás, de nincs vér semmi! Ma csinaltam egy tesztet eddig ez a legerősebb pozitív! Hatha megmaradna
okt. 15. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 5 napig megvolt. Friss volt a vérzésem ennél a vérzésnél, nekem általában kocsonyásabb sűrű mensim van, nem híg friss vér. A teszt is negatív lett utána. Akkor ezek szerint nálad meg marad a baba, majd meg tesztelj hogy nyugtasd magad. 6-7 hét között már mehetsz ultrahangra, addig sajnos a doki nem fog látni semmit. Valószínű már lesz szivhang is. 🙏🏻 szorítok 🩷
okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Progeszteron segíthet.. én beiktatnék egy dokilátogatást/ügyeletet: biztos, ami biztos.
okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ma azért felhívom a dokit hogy ilyenkor mit kellene tenni vagy ez normális e, valamit csak mond ! 😌
okt. 15. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!