Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor ez normális?

Peteéréskor ez normális?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta 27-28 napos ciklusaim voltak.

Azóta babaváró vitamint szedek (femibion 0)

Mindkét hónapban, peteéréstől ameddig meg nem jött a következő menszesz hányingerem van szinte egész nap, émelygek a szagoktól, nagyon érzékenyek a melleim.

Először azt hittem terhes vagyok, de negatív lett a teszt.

Az első gyógyszer nélküli menstruáció nagyon erős görcsökkel járt, és az elején sok vér is távozott.

Ilyen tüneteim, gyógyszer előtt és alatt nem voltak.

Normális ez vagy forduljak orvoshoz?



ma 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló alatti vérzés általában sokkal gyengébb mint amikor már nem szed valaki hormonális tablettákat. Én 4 éve hagytam abba, azóta minden vérzés első napján nagyon görcsölök + hasmenés stb. Émelygést esetleg okozhat a vitamin, legalábbis nekem szokott lenni tőle, de nem vagyunk egyformák. Befolyásolhatja szerintem az is a tapasztalataidat, hogy hány évig szedted a gyógyszert, jelenleg hány éves vagy. Az hogy szükséged van e orvosra, neked kell érezni. Amiket leírtál az alapján én nem gondolnám túl. Ha egy nő babát szeretne sokszor hajlamos be képzelni a tüneteket, de ezt ne vedd sértésnek, mindannyian így vagyunk ezzel :) van akinek menstruacio előtt nagyon érzékenyek a mellei. A terhességi tünetek nagy része megyegyezik a PMS tüneteivel
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!