Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a hasam /méhem feszül, meg durván puffadok? Ma teszteltem pozitívat (12.dpo.) Ugye ez nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt óta érzem ezt a feszülést, meg puffadást a hasamban, ezért is teszteltem hogy talán ez e.. és pozitív lett. Viszont furán érzem magam, mintha nyomná belülről a méhem.

Nagyon korai még az egész, tudom de mivel 3.babám lenne és eddig nem volt ilyen vagy ehhez hasonló érzésem a terhesség kezdeti szakaszában.

Valami tipp, jó tanács? Ugye ez nem azt jelenti hogy megfog jönni? Mert nem olyan menstruációs a görcs inkább mintha a méhem feszülne.


szept. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, akár a 8-10. hétig is érzheted, hogy "mindjárt megjön". Hormonális oka van, meg alakul a méhed a tested, a terhesség miatt.


Ha vérzés van, az lenne egyedül gond, ne aggódj!


Minden terhesség más és más, még ugyanannál a nőnél is, simán lehet, hogy ebben most más lesz a terhességed a korábbiakbhoz képest.


2-3 hét múlva mész gondolom orvoshoz, a legjobbakat!

Boldog babavárást! 😊

szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem lombik program során sikerült teherbe esni, a túlstimuláció határán egyensúlyozva - nagyon puffadtam egészen a 7-8. hétig, és kimondottan kellemetlennek éreztem, hogy a méhszalagok meg minden elkezdett átalakulni odabent. Lehet a te hormonszinted is most jobban megőrült, vagy csak a tested "emlékszik" a korábbi terhességek után, hogy miféle átrendeződésre kell felkészülni a 3. babánál, és intenzívebben érzed, hogy mi történik :) Szerintem ez így önmagában nem jelent semmi rosszat, magnézium esetleg segíthet, ha eddig nem szedtél.
szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annyira puffadtam az első perctől kezdve, hogy úgy néztem ki már tesztelés előtt is, mintha három hónapos terhes lennék legalább. Teljesen normális. Sajnos tud diszkomfort érzéssel járni, de erre nem igazán fog tudni neked senki semmit ajánlani, vagy felírni.
szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4,5 éve szültem. Remélem tényleg csak a 3. terhesség miatt érzem ennyire intenzíven.

szept. 16. 09:56
 5/5 anonim válasza:
Nekem is harmadik gyereknél feszült eléggé a hasam a terhesség legelején, de nem volt semmi gond. Én is ma teszteltem pozitívat (4.gyerek) most nem érzek semmit, ahogy első két terhességemnél sem. (ha van kedved beszélgetni, írj privit 😊)
szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!