Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem pénteken....

Pozitívat teszteltem pénteken. Mégis fáj a hasam, ez normális?

Figyelt kérdés
Már volt 1 méhen kívüli terhességem és most a bal petefeszkemnel érzem napok óta az ilyen peteèrès-szerű görcsöket. És a méhen is egybe görcsöl, mintha osszeszoritanak. Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Normális ez? Vagy féljek, hogy ez is méhen kívüli lesz? :( Pénteken megyek dokihoz.
2020. júl. 22. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan görcsök voltak, mint mensi előtt.
2020. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valakinek volt olyan jobb vagy bal petefeszekbe nyilallo görcse terhesség alatt és mégis jó helyen volt a baba?
2020. júl. 22. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind a két terhességem első pár hetében volt has feszülés, illetve olyan tünetek, mint mensi előtt, ez a tipikus “mindjárt megjön” érzés. Minden rendben volt attól függetlenül.
2020. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első nagyon nagyon görcsölt. El is ment. Most a második semmi fájdalommal nem jár.

De ez nem azt jelenti, hogy baj van!!! Minden terhesség más és más, teljesen más tünetekkel. Pl.én egyszer sem émelyegtem vagy hánytam.

2020. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A petefészek görcsök a sárgatest miatt is lehetnek. Ne parázz rá mindenre, én azt tettem és szörnyű volt az első 8 hét.
2020. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, amíg nem gátol a napi rutinban.


Petefészek szurka a sárgatest miatt van, az ott is marad 9-14. hétig amíg a méhlepény kifejlődik, utána elsorvad. Addig érezhető a szúró érzés hiszen feszít. A méhed meg elkezd szépen nőni és állandó jelenség lesz, hogy hol fáj, hol nem fáj. De mensi görcsnél nem erősebb. Én is az első pár hétben mindig úgy rohantam wc-re, hogy a fene egye meg mégse lesz baba, mert megjött. Tényleg olyan, mintha mensi napján lenne az ember, ez pl nekem 9. hétig kitartott XD A frász kerülgetett mindig.


Légy pozitív, minden rendben lesz :)

2020. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!