Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt vagyok 3...

Menstruáció előtt vagyok 3 nappal. Iszonyúan fájnak a mellbimbóim és s mellem oldalsó részei. Tegnap délután megszédültem és hányingerem is volt. Folyt?

Figyelt kérdés
Néha a hasam is olyanokat szurkál hogy össze görnyedek hirtelen. Hétfőn reggel éreztem egy nagyobb szúrást, amihez hasonlót még sosem éreztem. Kb 2 percig is tartott, osszegörnyedve feküdtem az ágyon meg se tudtam mozdulni. És utána wc papíron látszott pár darab barna pötty. Azóta csak kisebb szúrkák vannak hol oldalt a petefészkeknél jelentkezik, hol közepén köldök alatt. Mi lehet ez? Utalhat terhességre? Tesztet a nem várt napjáig nem szeretnék hogy ne érjen csalódás

ma 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Amennyiben a melleid nem így szoktak fájni, a leírtak alapján akár terhes is lehetsz.

Ha terhesség okozza, akkor már ma is pozi lenne a teszt. Ha kibírod, valóban jobb a nem várt napján egy szép pozi, mint előtte egy bizonytalan. Drukkolok :)

ma 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a terhességnek még mindig nem ezek a tünetei.

Ez a menstruáció tünetei, meg fog jönni.

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, mert ha a tünetek terhességtől vannak, amiket a hcg hormon okoz, akkor azt a teszt is ki fogja mutatni, nyugodtan csinálhatsz egy érzékenyebb fajtát.
ma 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!