Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez negatív vagy...

Szerintetek ez negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

okt. 12. 15:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De ez nem David teszt, emberek. Én évekig tesztelgettem one steppel, soha a leghalványabb szellemcsík sem volt rajta, amikor nem voltam terhes. 10. dpo-n volt kb olyan, mint a tied. Én is szurkolok, hogy pozi legyen!
okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
21es! Azért írtuk a Davidot mert az egyik válaszoló kérdezte azzal mi a helyzet :)
okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Sacii24 válasza:
Sziasztok hogyan lehet képet feltolteni ? Mert nekem is lenne egy kérdésem de nem tudok képet feltolteni
tegnap 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
tegnap 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Sacii24 válasza:
Elvileg feltöltötte legalább is nekem sikeres feltöltést írt ki. Ha valaki látja légyszíves válaszoljon már h merjem ezt pozitívnak venni 9 dpo köszönöm szépen
tegnap 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Sacii24 válasza:
tegnap 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív, de ne keseredj el, még túl korai a tesztelés.
tegnap 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a csík túl vékony. Inkább száradási csíknak tűnik. A színe sem derül ki így átszerkesztve. Az eredeti képet nem tudod feltölteni?
tegnap 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Tegnap esti fejlemény, nagyon görcsölt a hasam, azt hittem megfog jönni, de semmi.
ma 06:47
 30/31 anonim ***** válasza:
Azóta nem csináltál másik tesztet még? Az hogy nem jött meg jó jel. A görcs bármi lehet. Én görcsölgettem terhesen az elején. Mindig azt hittem meg fog jönni, de aztán nem.
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!