Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt a Predictor 12. dpon?

Milyen volt a Predictor 12. dpon?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 12. dpo-n, követve volt, úgyhogy biztos, hogy annyi. Ma délután volt olyan tünetem, ami az első két terhességemmel volt, úgyhogy hozattam egy tesztet a férjemmel. Most délután csináltam meg. Egy ideje minden rokonom azzal szivat, hogy a harmadik baba ikrek lesznek. A férjem is most meglátta ezt a csíkot, még le se járt a 2 perc vagy mennyit kell várni, és mondta, hogy szerinte tuti ikrek lesznek, ha ilyen erős. Tudom, hogy a teszt erőssége nem feltétlen utal ikrekre, de mégis, azért egy kis megnyugtatás jól jönne. Csinált valaki hasonló körülmények közt tesztet? Az milyen volt ehhez képest? Nekem az első két gyerekkel a one step 14. dpon olyan halvány volt, hogy azt csak én láttam.


[link]


tegnap 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből azért nem következtetnék ikrekre. Nekem 40-80 körüli vér hcg-nél volt ilyen. Előbb gondolnék akkor már lányra, mint ikerre.
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
tegnap 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél erősebb volt és a vér is igazolta hogy nagyon magas a hcgm

Mégis egyedül volt.

tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél erősebb tesztem volt mind a 2 gyerekkel. Nem lettek ikreim
tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Azért valóban furcsa, hogy 12.dpo-n ilyen bárki tesztje is. Nekem csak nem várt után lett ilyen, pedig 10.dpo-n nagyon halvány pozik voltak

már a tesztek.


Ezek szerint gyors ütemben növekszik a hcg-tek? Itt már a válaszolókra is gondolok... mert ugye 9-dpo előtt nincs pozi teszt, de ilyen erősnél bennem simán felmerülne, hogy hamarabb is pozi lett volna. De lehet valóban csak gyorsabban nőtt a hcg nálatok.


Kérdező, jó egészséget :)

tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A nemvàrt napjàn egy sima 300ftos tesztet csinàltam. Nem volt olyan erős mint a kontroll csík.

6.héten mentem terhesség megàllapítàsra.Volt meglepi mikor a doki közölte h ikrek

A teszt csík nem mér hcg szintet.

Ha van hcg elszineződik ha nincs akkor nem.

Nem mérvadó

tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 12. Dpo-n nekem is ilyen lett a tesztem, nekem azt hiszem a 10es xepil. 1 baba van ráadásul fiú.
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Direkt visszanéztem most, a 12. dpo-n épp csak egy leheletnyivel volt halványabb az enyém a fiammal, mint most a tiéd. A lányomnál a 11. dpo-n délelőtti pisiből jól értelmezhető pozitív volt az x-epil mártogatós. Úgyhogy abszolút megnyugodhatsz, ezzel a teszttel nem kell még ikrekre készülni :)
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wooow! Nem semmi!🤩
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!