Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 9 napja késik akkor a...

Ha 9 napja késik akkor a Predictor biztos igazat mond?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért késik ennyi ideje, ilyen még sosem volt. Nem tudom mi van már velem! Most teszteltem predictorral de előtte ittam vizet úgyhogy nem volt koncentrált a vizeletem.

Full negatív lett.


[link]

[link]


Mostmár ezt biztosra vehetem?



tegnap 11:59
A kérdező szavazást indított:
Ezt teljesen biztosra veheted
Nem biztos még
17 szavazat
 1/3 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Ha ittál, ha nem 9 napos késéssel valaminek látszani kellene. De a helyedben orvoshoz mennék, ha továbbra sem jön meg
tegnap 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt ilyen, ráadásul próbálkoztunk babával, úgyhogy jó esélye volt, hogy terhes legyek, de abban a hónapban kimaradt valamiért a menzeszem. Pedig ki vagyok vizsgálva, tökéletesen egészséges vagyok. Valószínűleg nincs semmi baj, csak késett vagy kimaradt az ovud. Ha többször előfordul vagy aggódsz, menj el orvoshoz, de most biztosan nem azért késik, mert terhes vagy. Pláne, ha védekeztek. Már a menzesz napján is pozitív lett volna, ha ittál, ha nem.
tegnap 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ha pl évente egyszer valamiért kimarad. Teljesen normális. Akkor probléma ha ez rendszeres és nem terhesség áll a háttérben.
tegnap 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!