Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószínű hogy nem...

Mennyire valószínű hogy nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggeli tesztem negatív. Csütörtökön és pénteken volt 2 hete együttvoltunk megszakítással tehát ma 17-16 nappal vagyok az aktus után, nem ment el belém , a menstruációm utolsó napja volt. Még eléggé véreztem. Rendszertelen a menstruációm olyan 45-50 napra szokott megjönni. Vehetem biztosra hogy nem lettem terhes?
szept. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, de biztosra nem veheted.
szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

19 nappal aktus után biztos a teszt. De a leírtak alapján eszembe sem jutna a terhesség. Még csak nem is ovu körül voltatok együtt, és ilyen hosszú ciklus mellett, szinte biztos, hogy nincs peteérésed... eprsze ettől függetlenül, ha nem akartok babát tessék védekezni.


Ileltve, menj el kivizsgálásokra, ha még nem tetted meg, mert ez a rendszertelen ciklus nem egészséges, és ha majd babát szeretnétek, sok idő lesz mire helyrerakják a ciklusod...


Sajnos sokan nincsenek tisztában vele, hogy attól mert valakinke 40-50 naponta jön meg, az nem jó és volt már aki totál örült neki, hisz nem kell annyit szenvedni...

szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma vagy 16 nappal az utolsó megszakításos aktus után, még nem 100%, hogy hihetsz a tesztnek, de nagy valószínűséggel, nem, nem vagy terhes.


A spermiumok maximum 5 napig életképesek a testedben, és a luteális szakasz hossza maximum 16 nap. Így az aktus után legkésőbb 21 nappal mutatja a terhességi teszt az eredményt.


DE! A többségnek 2-3 napig életképesek a spermiumjai, és a luteális fázis leggyakrabban 13-14 nap, tehát a terhességi teszt 15 nap után már mutatja a többségnek.


A 45-50 napos ciklus viszont nagyon nem egészséges, kérlek menj nőgyógyászhoz ÉS endokrinológushoz. Komoly betegség is állhat mögötte. A női ciklus jelzi, milyen az egészségünk. Maximum 35 nap az egészséges a hossza, a 45-50 nap bajt jelez.

szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babyboom567 ***** válasza:
100%
És ne szexelj menszesz alatt,mert oltári a fertőzés veszély,hisz konkrétan egy hatalmas seb a méhed belül, ahol levált a nyálkahártya,jó kis méhfertőzést/kismedence gyulladást simán összeszedhetsz.
szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!