Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hatásos az esemény...

Mennyire hatásos az esemény utáni tabletta bevétele 20 órával később, ovulációkor történő aktus után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen, tudom rengetegszer felmerült itt a kérdés, de azért mégis felteszem, aki unalmasnak tartja nyugodtan lépjen tovább. Elsősorban azok véleményére vagyok kiváncsi akik hasonló cipőben járnak, mint én, de bárki más értelmes válaszát “meghallgatom”. A történetem: augusztus 19.-én (ma aug. 25.-e van) éjjel 2-3 óra között történt az aktus a párommal (mellesleg 5 éve vagyunk együtt, tehát kb 2 éven belül tervben volt a baba) és közben kiszakadt a gumi, ráadásul pont az ovuláció napján. Megijedtem, de nem mentünk rögtön tablettáért, az aktus után kb 20 órával később vettem be (escapelle). Mennyi lehet az esély arra, hogy teherbe estem? Aki hasonló helyzetben járt nagyon szívesen hallgatok meg saját történeteket is. Köszönöm



aug. 25. 14:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a proli nem ezt jelenti.
aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az első értelmes kérdésemre kapott választ. Csak vigyázz nehogy téged is kifogjanak, hogy milyen rossz anya lehetsz amiatt, hogy esemény utáni mellett lettél terhes.
aug. 25. 15:51
 13/22 A kérdező kommentje:

Valaki meg sorra nyomja a gyerekeket a putriba:D.

A háttér még ha engem nem is érint szerintem az unokát annál

Inkább:)

aug. 25. 15:56
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Jajj, ez megint a gazdag kislány folytatásos sorozat legújabb része? olyan unalmas már…
aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És az én véleményem szerint a “gyakori kérdések” arra szolgál, hogy kérdező választ kap a kérdésére, a többi hasonló kérdést is elolvastam és szomorúan döbbentem arra rá, hogy a világban mennyi rosszindulat van. Úgy dúrkálnak a másik életben, hogy nem ismerik. Volt olyan, hogy nekem is kikerekedett a szemem a kérdésen és kialakult egy negatív véleményem, de nem írtam hozzá, hiszen azzal én nem adok válasz a kérdezőnek csak ledegradálom az pedig, ahogy írtam egy bizonyos szint alatt működik.
aug. 25. 16:04
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

Ovu után nem hatásos.

Egyébként butaság volt bevenni, pláne ilyen gondolkodással...meg van írva..


Ez egy lórugás hormon...hónapokra hazavágja a hormonjaidat, a kövi 3 ciklusod se nagyon lesz normális...megérte?

aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

Az Escapelle abban is "segíthet", hogy a méhnyálkahártyát alkalmatlanná tegye a megtermékenyült petesejt beágyazódására.

Nekem ovulációkor hatott, bár én kb. 11 órával később vettem be.

aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen több milliárdos háttérrel be nem vettem volna 😁 inkább bebiztosítom magam a gyerekkel 😁

Vagy nem erre irányul a kérdés? 🤣

aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
#18. Nem érted, őket a karmikus Igaz Szerelem köti össze 17 éves koruktól az idők végezetéig.😅
aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
😂😂🙈
aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!