Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késése utáni...

Menstruáció késése utáni 14.napon negatív teszt, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Zicherin terhességi tesztcsík nem tudom valaki ismeri-e (csak ezt kaptam a patikában), 25 U/L. érzékenységű. Elvégeztem a késés után 2 héttel, még csak halvány csíkot sem látok, csak 1 erőset, tehát negatív. Most 16.napnál járok, még mindig semmi. Ettől lehetséges hogy mégis terhes lennék? Vagy, ha nem, hogyan indítsam meg a mensimet, tudtok rá valami módot? Borzasztó bosszant, ennyit nem késett még.:(

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!🤗


júl. 25. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A mensid meg majd jönni fog.
júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség kizárt, nőgyógyászati vizsgálat javasolt.
júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, nagyon extrém ritka esetben nem mutatható ki a hcg a vizeletben, mert nem választódik ki. De arra kb annyi esély van, mint a lottó 5-öst elvinni. Valószínűleg egy kis hormonazavar lesz, ha nem gyakori akkor egyszer egyszer "belefér, hogy késik vagy simán kimarad egy menstruáció. De ajánlott megbeszélni nőgyógyásszal. (Nekem is volt ilyen, kimaradt egy. Semmi különösebb oka nem volt nálam, a vizsgálaton se látott semmi. Az orvos annyit mondott amit leírtam, hogy belefér. Ha nincs panaszom és nem kezd ismétlődni a remdszertelenség akkor ennyi. Ha igen akkor menjek vissza és néznek hormonpanelt)
júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ciszta miatt volt, hogy egy hónap ki is maradt.

De most is késett kb. 4 napot, én a melegre gyanakszom, de nem agyaltam rajta sokat.

Nagyobb stressz, betegség, sok más ok is bekavarhat.

Ha ez nem rendszeres, akkor nem kell vele foglalkozni egyelőre, de terhes tuti nem vagy (hacsak nem csúszott 2-3 hetet az ovud).

Ezt a hónapot engedd el, furán hangzik, de sokszor pont attól kezd el megjönni (és ez igaz nem kívánt terhesség esetén is a negatív teszt utáni megnyugvásra is) 🙂

júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a hónapban 2 hetet csúszott az ovum. Ha megjön (remélem nem fog), akkor 2 hetet fog késni, a teszt pedig negatív lenne. (Remélem nem lesz:)
júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!