Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 10 napja...

Lehetek terhes ha 10 napja késik se a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Általában mindig késik 2-3 napot a menstruációm, de volt már, hogy 8-5 napot késett. Most ez a 10. nap, hogy nincs meg. A 3. késési napon már csináltam 2 terhességi tesztet, de mindegyik negatív lett. MINDIG védekezünk a párommal óvszerrel. Hamarosan tervezek ezzel nőgyógyászhoz is menni. Eddig úgy gondoltam, hogy a mestruáció várható napja után 3 nappal már csak kimutatná a teszt ha baba lenne, de most parázok, hogy esetleg még is terhes lehetek. Mennyire valószínű így, hogy terhes lennék? (Hamarosan újra tesztelek)

júl. 23. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted? Ne legyél már ennyire beteges reménykedő. Láss már kicsit reálisabban.
júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Jaj.
júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

nekem a 16. napon volt egy tesztem, amin én láttam a csíkot de más nem... 8 éves lesz.

Szóval, lehetni lehetsz. De ha védekeztek, akkor erre vajmi kevés az esély. Mi terveztük. Csak nem akkor volt az ovulációm, mikor kellett volna

júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nyilvan ezert volt a 16.napon pozitiv. Ha akkor lett volna az ovulációd, normal idoben, akkor a 16.napon mar leesett vna a csik a tesztrol.
júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom ha esetleg túl aggódom és valaki szerint hülyeségnek tűnik amit kérdeztem, de velem most van ilyen elösször. Nem tehetek róla, hogy meg vagyok ijedve. Nem 40 éves vagyok 3 gyerekkel és úgy kérdezem ezt, hanem csak 19. :)
júl. 23. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha negatív a teszt, nem vagy terhes.


"Általában mindig késik 2-3 napot a menstruációm"


Bocsi, de ki kell javítsalak, ilyen nincs :) Ha mindig 2-3 napot késik, akkor neked a ciklusod hossza 30-31 nap, okés? :)

Az pedig teljesen normális.


Leírod kérlek az elmúlt 6 ciklusod hosszát? Akkor jobban tudunk segíteni. Például 28-30-31-30-35-38 naposak.


Még fiatal vagy, lehet, hogy 1-2 év múlva áll be a végleges hosszára a ciklusod, még nem nagy gond, ne aggódj. A doki is meg fog nyugtatni, vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, kér neked egy hormonvérvételt (meg persze megnéz ultrahanggal).


Orvoshoz akkor érdemes menni (éves rákszűrésen kívül), ha túl rövid, vagy túl hosszú a ciklusod, 3 hónapon át. Például 20-20-20 napos, vagy 40-40-40. Az már problémát jelez, ha 3 hónapig látod, hogy valami nem okés, a női test nagyon okos :)

júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
két hét késéssel, és negatív tesztekkel mentem dokihoz. Nem voltam terhes. Azt mondta a doki, hogy nagykönyv szerint ha 3 hónapig "késik", vagy kimarad, az is normális, és nem kellett volna orvoshoz mennem. Vagyis ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Persze, csak ha szabályosan teszteltél.
júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedvességet! Az elmúlt 6 ciklusom hossza egy alkalmazás szerint amiben vezetem a menstruációm:31, 35, 25, 28, 28, 29. (A harmadik kimaradt napon a reggeli első vizelettel teszteltem.)
júl. 23. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
5, persze, de ezt akkor nem tudtam.
júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!