Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 tesztet csináltam, mind...

Már 5 tesztet csináltam, mind az 5 negatív, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Május 16.án jött meg az előző mensim, ma van a ciklusom 41. Napja és még mindig nem jött meg, 5 tesztet csináltam és negatívak…mostmár érdemes lehet orvoshoz menni?

jún. 25. 13:51
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

[link]

Csutortoki es mai teszt

jún. 25. 13:58
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Orvoshoz akkor kell menni ha már 2-3 hónapja nincs menstruáció.
jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak ha esetleg nem mutatja a teszt és mégis az vagyok…nemtudom mennyire lehetseges, eletemben eloszor hasznalok terhessegi tesztet es mondjuk ha terhes vagyok, eleg stresszes mozgos eletet elek, a munkam is kemeny fizikai szoval nem szeretnem ha barmi baja lenne a babanak, ha esetleg megis😞
jún. 25. 14:00
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már bőven mutatná a teszt. Kizárt hogy terhes vagy. Ne kergülj meg...
jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Probalok, csak mar regota probalkozunk es ezzel nincs tapasztalat🫣
jún. 25. 14:03
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Már 5 tesztet csináltam, mind az 5 negatív, mi lehet a baj?


Nincs baj, csak egyszerűen nem vagy terhes, ennyi.

Öt teszt nem téved

jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
5%
Csinálj egy digitális tesztet.
jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy terhes. Orvoshoz hiába mész, pozitív teszt után 10-12 nap, mire UH-n egyáltalán látszana valami. (Ezt a későbbiekre nézve mondom.)


Amúgy meg majd az esetleges babának semmi bajt nem okoz a megszokott terhelés.

jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Ha stresszesebb időszak van előfordult normális esetben is 1-1 anovulációs ciklus. Ha már 2 hónapja nem jön meg akkor kell orvoshoz fordulni (nekem 58 nap volt a rekordom).


Ha nagyon nem bírsz nyugton maradni akkor elmehetsz magánlaborba hcg vérvételre, 5 db komolyabb fajta pisilős terhességi teszt árából kijön és akkor nem kell több tesztet elpazarolnod.

jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán előfordul, hogy valaki terhes de a terhességi teszt nem mutatja. De olyan is van, hogy simán kimarad egy menstruáció. Akár attól is , hogy feszült vagy, stressztől, vagy épp mert nagyon vágysz a terhességre, különböző hormonproblémák miatt stb..stb..Ha gyakori az ilyen akkor érdemes orvoshoz menni. Azzal sincs amúgy baj ,ha most elmész dokihoz, ha mondjuk a ritka kivételek közé tartozol akkor elvileg már láthat valamit. De tényleg nagyon ritka úgyhogy ne éld ilyenbe bele magad.
jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!