Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 tesztet csináltam, mind...

Már 5 tesztet csináltam, mind az 5 negatív, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Május 16.án jött meg az előző mensim, ma van a ciklusom 41. Napja és még mindig nem jött meg, 5 tesztet csináltam és negatívak…mostmár érdemes lehet orvoshoz menni?

jún. 25. 13:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy most terhes, ezen ne forgasd magad, élheted az életedet tovább, ahogy eddig.

Nekem pl. ciszta miatt késett, egy ciklus ki is maradt, de amíg nincs panasz, addig azzal úgysem csinálnának semmit.

De rengeteg más okból késhet, lehet az oka stressz is, vagy akár a nagy meleg.

Ha a következő vérzés is kimarad, akkor esetleg már kérhetsz egy időpontot a dokidhoz, hogy nézzen rád, hátha azzal függ össze, hogy már régóta hiába próbálkoztok.

jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!!!!😞😊
jún. 25. 14:39
 13/31 A kérdező kommentje:
7-es, milyen digitalis tesztet ajanlasz? Illetve tobbiek, erdemes 5 teszt utan megegy digitalisat beiktatni?
jún. 25. 14:41
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

#13 Felesleges a digitális. A digitális tesztben ugyanolyan tesztcsík van, mint a sima tesztek, csak leolvassa helyetted az eredményt.

Igazából még rosszabb is, mert csak 25-ös érzékenységű, míg a sima tesztek között több az érzékenyebb, 10-es,ami hamarabb kimutatja a terhességet.

jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, nem érzékenyebb a digitális.
jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj 2 hetente tesztet mìg meg nem jön.
jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az a terv nagyjabol, heti 1-2x tesztelni szeretnek
jún. 25. 16:15
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal csak egyfajta digitális teszt van.


És nem hülyeség, nekem is napokig késett de nem volt második csík akárhány tesztet csináltam. A digitális egyértelműen mutatta a plusz jelet, ott nincs dilemma hogy most van e csík vagy nincs. Vagy plusz vagy mínusz. És azóta 15 hetes terhes vagyok.

Szóval veszteni nem veszt vele ha csinál egyet. Az se normális hogy 5 napja késik neki.

jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az se normális hogy 5 napja késik neki."


De igen, ez még normális

Ezer dolog miatt késhet öt napot.

Akar a melegtől is késhet

jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem a 28-32 napos ciklusomra azt mondta az orvos hogy rendszertelen, szóval akkor 5 nap késés mégse lehet annyira normális.
jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!