12. dpo-n teszt?

Figyelt kérdés
Holnap leszek a 12. dpo-n, holnap (nem) kéne megjönnie hajnalban (kivétel nélkül mindig reggel 5-6 fele szokott megjönni). Ha nem jön meg, a 12. dpo-n egy 10-es teszt már mutatja, ugye? Semmi szokásos pms tünetem nincs, más tünetek viszont annál inkább…
júl. 22. 17:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez a teszt olyan, hogy benne áztatom 20 másodpercig, kiveszem, és csak egy 10 másodperc múlva kezd el felmenni a nedvesség és látszani bármi is a teszten. Wc papírra pedig száradás után szoktam tenni, előtte a tesztcsík csomagjára teszem rá mindig
júl. 22. 20:16
 12/20 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú ez a teszt? Úgy tűnik, mintha elől lenne a kontroll csík.
júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó olcsó tesztnek néz ki. De ha működik, akkor ez pozi lesz. Inkább vennék egy normális tesztet is :)
júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Biztató!

Drukk:)

júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
reggel nem csináltál? :) szerintem pozitiv :) (én voltam aki délutániból tesztelt :P)
júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, nem volt több tesztem otthon. Éjjel elkezdtem görcsölni, biztos voltam benne, hogy reggelre megjön. Hát nem jött még meg…
júl. 23. 12:30
 17/20 anonim ***** válasza:
napközbeni vizeletben jóval kevesebb a hcg, így feleslegesen lőtted el az egy db tesztedet. Máskor mindig reggeli elsőből tesztelj! Türelem!
júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a napközbeni tesztek voltak erősebbek. (Nyilván egy pont után már tök mindegy.)
júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Teszteltél azóta kérdező? :)
júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, megjött azóta.
júl. 25. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!