Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van esélye a terhességnek?...

Még van esélye a terhességnek? (Volt teszt)

Figyelt kérdés

6-a környékén volt ovum,

14-én fura vérzésem volt, amitől én megijedtem mert beágyazódásinak véltem de az orvos azt mondta hogy egy ciszta kifakadása okozta


Tegnapelőttre, tegnapra vártam volna.


Tegnap délután egy 4 órás kocsiút után, nagyon koncentrált vizeletből, predictor early-vel (10-es teszt) negatívat teszteltem.


Azóta sem jött meg.


Van otthon még egy predictorom, amennyiben nem jönne meg, 3 nap múlva elvégzem azt is.



Szerintetek?



júl. 21. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Szinte semmi, a teszt már kimutatta volna
Van még esélye
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt a hónapot engedd el
júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha biztos az ovud, akkor a predinek mutatnia kéne :(


Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez a hatalmas hőség is totál bezavarhat a menzeszbe. Nekem a mostani és az előző ciklusom is teljesen más tüneteket produkált, mint előtte, amikor nem volt ilyen meleg, de már máskor is megfigyeltem, hogy nyáron borulnak nálam a dolgok. Eleve az is furcsa, hogy nem fáj most a fejem, pedig minden menzesz előtti napokban szokott. Nem lehetek most várandós amúgy, mert ovu idején el kellett utazzak 1 hétre a férjem nélkül, így nem is tudtunk jókor együtt lenni. Kedden kell megjöjjön és ha késve is de megérkezett az összes PMS tünetem.


Nekem is szokott néha spontán múló cisztám lenni a jobb oldalon, illetve a sima peteérési tüszőm is nagyon szokott fájni amúgy. szóval erre nem érdemes alapozni, és jó esetben nem ad komolyabb aggodalomra sem okot. Nekem annyit mondott a doki, hogy a néha megjelenő ciszták miatt lehet a jobboldali petefészkemből nem eshetek teherbe, de emiatt pl: ne aggódjak. Nagyon sokan küzdünk ezzel, ha emiatt senkinek sem lehetne előbb-utóbb gyereke természetes úton, elég nagy baj lenne.


Úgyhogy kitartást, új hónap, új esély!

júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De hát én nem is szeretnék gyereket soha. A kérdésem arra irányul hogy félek tőle de lehet furcsán fogalmaztam.


28/n

júl. 21. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez valóban nem jött át. Kicsit felesleges volt orvoshoz menned talán, de legalább megnyugtatott, hogy ez nem beágyazódás volt. Amúgy meg, ha az is lett volna, biológiai képtelenség, hogy egy 3-4 hetes terhesség látszódjon. Ha tablettát szedsz, akkor jó 98% eséllyel úgysem lehetsz terhes, tényleg nagyon ritka ha valakinek besikerül úgy hogy minden nap beveszi rendesen.


Nekem nem dolgom beleszólni senki életébe, de annyian, de annyian paráznak jó korban lévő nők a gyermekvállalástól, hogy érdemes lenne legalább egy pszichológust felkeresni, hogy minimum az az érzelmi része legyen rendbe téve az életnek, hogy nincs 100%-os fogamzásgátlás, az esetleges következményeket meg vagy így, vagy úgy viselni kell és ez nőként nagy teher, ha nincs kicsit kibeszélve önismereti szinten, nekem is volt ilyen ismerősöm, aki akar ugyan gyereket, de fullosan rá volt parázva már házasságban is. Teljesen rendben van, ha valaki nem akar gyereket, egyéni döntés. De olyan szinten rettegni meg félni a terhességtől, mint amiket tapasztalok, szerintem nem normális felnőttkorban. Az ember védekezik ahogy tud, ennél többet nem tehet.

júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel?
júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a spirálos csaj.
júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hormonmentes spirálom van, én vagyok az aki a napokban sok kérdést írt ki !!!! Már hogyne védekeznék?
júl. 21. 13:19
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Bakker, komolyan, naponta 10 kérdést írj még ki, az segíteni fog.
júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teszt nélkül már nem írtam volna ki újabb kérdést.
júl. 21. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Na és teszttel mi értelme volt kiirni?
júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!