Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van esélye a terhességnek?...

Még van esélye a terhességnek? (Volt teszt)

Figyelt kérdés

6-a környékén volt ovum,

14-én fura vérzésem volt, amitől én megijedtem mert beágyazódásinak véltem de az orvos azt mondta hogy egy ciszta kifakadása okozta


Tegnapelőttre, tegnapra vártam volna.


Tegnap délután egy 4 órás kocsiút után, nagyon koncentrált vizeletből, predictor early-vel (10-es teszt) negatívat teszteltem.


Azóta sem jött meg.


Van otthon még egy predictorom, amennyiben nem jönne meg, 3 nap múlva elvégzem azt is.



Szerintetek?



júl. 21. 12:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Talán az hogy megnyugtattak hogy így már nem lehet semmi?
júl. 21. 13:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged q vilagon semmi nem fog megnyugtatni. Holnap menj el az orvoshoz, és kérj egy vérvételes HCG tesztet. Utána menj el nőgyógyászhoz és kerj hormon spirált és használj mellé óvszert.
júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos igazuk van... semmi nem fog megnyugtatni úgy látszik. NEM VAGY TERHES.


Ha ennyire stresszes vagy, mindig ez lesz.. keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni. Hosszútávon megsinyli a kapcsolatodat ez az egész.

júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A predictor jö teszt, ha már késik is, biztosan mutatná.

Azt mondják stressztől is késhet. Ha tényleg ennyire parázol, akkor simán el tudom képzelni, hogy ennyi stressz hatással van a ciklusodra.

júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 meg így nem lehet elni sem... Van hormonos spirál is, bár lehet nem szedhet semmilyen hormont.
júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!