12. dpo-n teszt?

Figyelt kérdés
Holnap leszek a 12. dpo-n, holnap (nem) kéne megjönnie hajnalban (kivétel nélkül mindig reggel 5-6 fele szokott megjönni). Ha nem jön meg, a 12. dpo-n egy 10-es teszt már mutatja, ugye? Semmi szokásos pms tünetem nincs, más tünetek viszont annál inkább…
júl. 22. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen mutatja
júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha lehet prebi vagy facelle tesztet használj.
júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha terhes vagy és a tünetek attól vannak akkor már ma is kimutattja egy kicsit vissza tartott vizeletböl
júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mutatnia kéne. Nekem ma van a 10. vagy 11.dpo (két nap volt pozi az ovuteszt, az első pozitesztes napon voltunk együtt) Délelőtt, nem első vizeletből halvány pozitív lett a predi. Halvány, de egyértelmű és időn belül. Délután csináltam egy facellet, az is halvány pozi. Holnap ismétlek. Többször is voltam már terhes, sajnos egyelőre csak egy volt sikeres, de 11.dpo-n mindig pozi volt a 10-es teszt. Ha szeretnéd, holnap reggel csináld meg nyugodtan, független a rövidebb luteális fázisodtól pozinak kellene lennie, ha biztos vagy az ovuban. De mindneképp csak akkor lehet örülni, ha a mensi sem jelentkezik. Most én is nehezen bírom majd ki ezt a 2-3 napot :D
júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4: megcsinálom, ha nem jön meg mégis hajnalban :) ovu biztos, követve volt.
júl. 22. 17:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem már ilyenkor ugyan halványan de délután is mutatta a predi :)
júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Végül ma este megcsináltam. Nem tudom, hogy merjek-e reménykedni :)


[link]

júl. 22. 19:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elázott, de bíztató. Gyakorlásnaj jó, legközelebb figyelj jobban a bemártásnál.
júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A papír 20 másodpercet ír, 20 másodpercig tartottam benne. Gyakorolni pedig gyakoroltam már eleget az elmúlt 16 hónap alatt :)
júl. 22. 20:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez elázott. Csak a max. jelzésig merítsd be, és nem kell feltétlen 20 másodpercig áztatni, ha felfut a nedvesség és a kontrollvonal elkezd látszani, kiveheted. Utána viszont ne nedvességszívó felületre (mint most a wc papír) tedd...
júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!