Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. DPO-n extra halvány predict...

6. DPO-n extra halvány predictor és facelle más-más mintából lehetséges?

Figyelt kérdés

júl. 15. 17:01
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Kedves 36! Megvárni a nem várt napját ahhoz nagy türelem kell :) na az nekem nem nagyon van… nyilván, ha akkor pozitív még az sem 100% (sőt!), hogy baba lesz, főleg nem előtte.

Viszont fontos infó a kémiaiakból is, hogy elindulni el tudott valami (pl kisebb az esély átjárhatósági problémára, a férfi oldal bajára, stb.)

júl. 17. 18:56
 42/56 anonim ***** válasza:
Sokszor progeszteron hiány az oka. Egyébként nagyon sok kémiai terhességnél nem is tudnak ròla, hogy terhesek. Késik pár napot, valaki nem is tesztel, mire eljut oda már meg is jött neki és elkönyveli pár napos késésnek.
júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy türelem kell hozzá meg lehet így is kétesélyes a dolog de akkor ha már erősebb a teszt csík legalábbis közelíti a kontroll csík erősségét talán hangyafarknyit jobban reménykedik az ember lánya hogy megmarad főleg ha semmilyen ismert probléma nincs ami ezt nehezítené vagy gátolná.A #42-es válaszolónak igaza van. 😁 #36-os voltam.
júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
A progeszteron hiány leginkább nem az ok, hanem következmény. Egy megfelelő minőségű petesejtnél, majdan sárgatestnél ilyen nem szokott előfordulni.
júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Pont a férfi baj is lehet ok a több kémiaira, ha netán úgy járnál, hogy van pár kémiai akkor a pasit sem árt jobban megvizsgálni, nem elvetni mert na elindul valami.
júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

8-9 dpo facelle, időn belül, de nehezen fotóztam

[link]

júl. 18. 20:10
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig negatív 😅
júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
57%

Ha az első teszted + nak indul szerintem 2 nap múlva jobban kéne látni, tapasztalatból mondom korai tesztelő vagyok az alig látható tesztem 2 nap múlva jó látható volt. Mindegy hanyadik dponak gondolod ha 6dpon elidul a hcg termelés az 8 dpora duplázódik így láthatóbb lesz. Nekem naponta erősödött kivéve a rosszul fejlődő, vagy missed terhességeket.


[link]

[link]


Ez az utolsó terhességem ami missed lett, 11 dpotól indult be sajnos najdnem 1 hét lemarad@s volt uhn is és 7.héten el is ment.

De még itt is efősödött kicsit naponta

júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz baba. A facelle teszt szinte napról napra erősödik, neked meg semmi változás. Tehát az első teszted sem lehetett pozitív. Maradjunk ennyiben.
júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet baba, csak észszerű időpontban kéne tesztelnie, mondjuk a 10-11. dpo-n, nem már az 5.-től :D
júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!