Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. DPO-n extra halvány predict...

6. DPO-n extra halvány predictor és facelle más-más mintából lehetséges?

Figyelt kérdés

júl. 15. 17:01
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

de miért lősz el napi 3 tesztet? mivel leszel előrébb?

2 nap múlva tesztelj, vagy inkább ha késik. Elötte full felesleges.


Nekem ilyen csíkokkal, mint a délutánijaid, simán megjött.

júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Miért nem várod meg, a mensidet? Ha elmarad, akkor másnap tesztelsz. Ezeknek mi értelme van? Tesztelgetni és mind negatív egyelőre. Én 1 hét késés után csináltam tesztet, igaz akkor már délutáni pisiből erős pozitívat, elötte meg kár ezen töprengeni, mert vagy-vagy. Azért szurkolok neked és várom az erős pozi teszted 😀
júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Kedves 31,32!


Kíváncsiságból :)

Ha nem is lesz baba a dologból, az is információ, hogy kémiai volt.

júl. 17. 14:53
 34/56 anonim ***** válasza:
Az 5. meg a 7. dpo-n nem derül fény ilyen információra. De ezek után, ha egy reális időben, mondjuk a 9-10. dpo-n pozitív lesz, akkor gondolom az lesz a mondás, hogy neked már az 5. dpo-n is halvány pozitív volt.
júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
75%

A facelle az egyik legjobb teszt. Viszont mivel érzékeny gyakorlatilag mindig van rajta csík.

Amit tapasztaltam, hogy amint pozitív lesz, akkor az szabad szemmel is szépen látszik, és van színe. Sajnos monitoron a tieidnek színe sincs. Mellesleg tényleg annyira butaság erről beszélni, hiszen mitől is lenne pozitív 5.dpo-n egy teszt.


Illetve, ha az is lenne (ami ugye lehetelen), Az elején főleg 10-es teszt esetén napról napra látványos az erősödés. A facelle tesztek az én szent grálljaim, csak ezért merem mondani, hogy ezek negatívak.


Tesztelj tovább, hátha normál időben majd pozi lesz, de attól ezek még negatívak. Gondolhatod... többen is írjuk, hogy terhesség nélkül is ilyen szokott lenni... tudnád, hány ilyen fénykép lapul a telefonomon :D Nem becsapós a teszt, csupán rendeltetés szerűen időben kell használni. pl nálam, ha 11.dpo-n negatív, akkor az is marad.

júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez 14. Dpo előző hónapban.

Nem kellett vadászni szépen látszott száradás után még jobban és kémiai volt.10 nap késéssel megjött.Előző terhességeimnél 12. Dpo-nál leugrott mindkét csík úgyhogy itt már sejtettem, hogy valami nem stimmel. Azért majd írd meg neked hogy alakult, legkorábban szerintem a nem várt napján érdemes tesztelni.

júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
36-os válaszolò, sajnos én is tùl vagyok két kémiai terhességen. Nálad lehet tudni valamit, hogy mi a gond? Nálam még semmit, 2 hét mùlva megyek kivizsgáltatni magam.
júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Kedves 36!

Sajnálom, hogy kémiai lett! :(

júl. 17. 17:57
 39/56 anonim ***** válasza:

Köszi csajok!Semmi gond nincs elvileg ez a hónap így alakult.

Nagyon későn volt peteérésem is így ezt én betudtam a júniusi első hőhullámnak.Nekem minden évben van 1-2x olyan hogy megborul a ciklusom és 3 év megfigyelése alapján a hirtelen drasztikus időjárás változáskor van ez nálam.

Na de hátha majd most velünk marad 😊

júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Ja #36-os voltam 😅
júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!