Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szódabikarbónás terhességi...

Fantomszárny kérdése:

A szódabikarbónás terhességi teszt az használ ? Mármint ha felhabzik akkor tényleg terhes vagyok ?

Figyelt kérdés
Pár napja voltunk együtt a barátommal és nem védekeztunk mert ő nem szeret óvszert használni.Ennek érdekében csináltam egy szódabikarbóna tesztet és felhabzott . Szeretném kérdezni hogy nektek hogy működött mármint reggel friss vizelet és utánna 2 kanál szódabikarbónára ontöm , nem tudom hogy tényleg terhes vagyok e vagy ha menstruáció előtt csinálom az be zavarhat e ?

#terhesség #terhességi teszt #párkapcsolat #együttlét #Szódabikarbónásterhességiteszt
júl. 11. 14:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Emberek én fel vagyok vilàgososdva és nem történet semmi olyan hogy belém ment volna ,a férfi már tapasztalt így tudja hogy nem lesz semmi baj ,tesztet már vettem rég,csak még ki kell várni a jövő hetet ,csak puszta kíváncsiságból kérdeztem hátha egy értelmes ember tud rá válaszolni de itt úgy látom hogy csak kötekedni tud a mai generáció,nyilván nem gondoltam arra hogy ez lesz az én megmentöm ,a szódabikarbóna ,csak puszta kíváncsiságból kérdeztem hogy nektek mûködött e vagy kamu ez a hiedelem
júl. 12. 03:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a gilisztás kérdést humor kategóriába írta. :D
júl. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel lennél világosodva, nélkülünk is tudnád, hogy kamu.
júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább anonim írj ki kérdést, mert a tavalyi gilisztas után erről messziről lerí, hogy kamu
júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#12, nem biztos az, hogy humor kategóriába írta, lehet hogy csak áttették oda
júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom hogy kamu ,tesztet már vettem csak nyilván nem tudom megcsinálni,ezt is csak puszta kíváncsiságból csináltam de tudom hogy nem működik mert reggel általában a hCG magas,lehet ettől habozott fel ,de nem biztos , szerintem is kamu,de sajnos a pàrommal akár meddig szórakozhatnàk de nem fog óvszert használni,amit én is sajnálok nagyon ,de majd veszek együttlét utáni tablettát aztán megvan oldva ,tudom hogy sokan kiakadtak hogy mondhatni védekezés nélkül csináljuk de egyszerűen lehetetlen rá venni a pasit hogy használja


Nyilván igen az utóbbi kerdeseim csak hülyeségek de ott van hogy vicc ,szóval egyértelműen nsm komolyan gondolom ,az meg aki azt hiszi hogy komoly akkor annak nincsen otthon senki fejben , egyértelműen lerí róla hogy vicc

júl. 12. 10:43
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

KÉrdező, ne tetézd a bajt... egyértelmű, hogy valami nálad nincs rendben fejben és távolról sem vagy te olyan felvilágosult, mint gondolod. "Veszek majd együttlét utáni tablettát" .... aha, tudod te, hogy megy az? ORvos írja fel, csak receptre lehet kiváltani, nem cukorka az, hogy minden gumi nélküli dugás után egyed, mint a zizit. Basszus, komoly hormonlöket, nem játék. Attól meg nem leszel okos, hogy a wikipédiából idemásolod, hogy mikor magas a HCG szintje az embernek.


A gilisztás kérdésed meg nem a humor kategóriában volt, maradjunk ennyiben.

Szóval ne kapálózz, mert csak rosszabb lesz.


Inkább vedd rá a pasidat a gumi használatára, vagy írass fel magadnak fogamzásgátló tablettát, esetleg nézzetek utána más védekezésnek. Vagy rendezzétek be a gyerekszobát, mert előbb-utóbb szükségetek lesz rá, ha így folytatjátok.

júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szódabikarbónás tesztelés kamu(illetve de az is, de most nem erről van szó)

Hanem a kérdésed kamu.

Egy ember nem lehet ilyen hülye 🤦

júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!