Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Két hete voltam utoljára a barátommal. Szűz vagyok, nem feküdtünk le, de hallottam, hogy attól is teherbe lehet esni, ha az előváladék kerül a nemi szervem környékére/belém. A barátom nem ment el, így maximum ennyi történhetett.

Most lassan egy hete késik. Két napja csináltam egy tesztet, az negatív lett, de félek.

Lehetséges, hogy stressztől és rossz evési szokásoktól késik ennyit? Sok vizsgám volt az elmúlt hónapban.

19/L



júl. 7. 11:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Szűz vagy nem feküdtetek le akkor mégis hogy lennél terhes? Ha meg berakta de nem beléd élvezett el akkor meg már nem vagy szűz🤦🏻‍♀️
júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 tényleg szűz vagyok, de hallottam olyanokról, akik ettől függetlenül teherbe estek
júl. 7. 12:01
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
És megjelent az a bizonyos csillag az égen...
júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor berakta vagy nem rakta be?
júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

4- az isten tudja csak .

Szexelni az megy, tájékozódni, hogy hogyan is készül a kisbaba az már kevésbé...

Ráadásul 19 éves, nem hiszem el, hogy ennyit nem tud...

júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Ismét, bár már leírták előttem is. Ha szűz vagy, akkor nem vagy terhes. Ha berakta, akkor nem vagy szűz és igen, lehetsz terhes.


,,#1 tényleg szűz vagyok, de hallottam olyanokról, akik ettől függetlenül teherbe estek” Csak ilyen nem létezik.


19 évig te barlangban éltél? Vagy hogy lehetsz ennyire sötét?

Kérlek ne szexelj, de főleg ne szaporodj. Lehetőleg soha.

júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Szűz Máriára gondolsz? Azért nem kell mindent elhinni, amit olvasol. Valószínűbb ám, hogy nem szüzen esett teherbe :D
júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat:)

Nem vagyok buta, de tény, hogy szüzen is teherbe lehet esni, hiszen már az előjáték közben kerülhet sperma a nő testébe. Itt nem én vagyok az akinek utána kéne néznie a dolgoknak.

Nem értem miért nem lehet normális hozzászólást írni, ha nem értesz egyet azt kedvesen megfogalmazni. Miért kell személyeskedni?

júl. 7. 13:47
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit gondolkozhatnál mielőtt leírsz valamit.

A szűzhártyádon mégis hogy menne átt a sperma?! Átt fúrja vagy hogy gondolod?

júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
a szűzhártya elég sok dologtól el tud szakadni🙏
júl. 7. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!