Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Két hete voltam utoljára a barátommal. Szűz vagyok, nem feküdtünk le, de hallottam, hogy attól is teherbe lehet esni, ha az előváladék kerül a nemi szervem környékére/belém. A barátom nem ment el, így maximum ennyi történhetett.

Most lassan egy hete késik. Két napja csináltam egy tesztet, az negatív lett, de félek.

Lehetséges, hogy stressztől és rossz evési szokásoktól késik ennyit? Sok vizsgám volt az elmúlt hónapban.

19/L



júl. 7. 11:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem volt még példa szűznemzésre, nem lehetsz terhes, ha szűz vagy, még inszeminációval sem, ugyanis abban az esetben NEM hajtják végre a beavatkozást. Egyébként aki olvasta a Bibliát, az tudja, hogy Mária már bőven nem volt szűz, próbálkoztak, de nem jött össze, ezért szállta meg a Szentlélek és ejtette teherbe, így lett ez “szűznemzés”. De a valóságban nem volt az.

Ha nincs behatolás, nem lehetsz terhes attól, hogy odakenik neked egy kicsit az előváladékot. 19 éves vagy, kérlek szépen ülj le a szüleiddel ÉS egy szakorvossal beszélni a felvilágosításról, fogamzásgátlásról.

Voltál már valaha rákszűrésen például? Ugyanis az első menstruáció után el kellett volna menned nődokihoz és azóta is járni kellene kontrollra. Ennek hiányában szexelgetni (igen, az előjáték, petting is a szex része) igen nagy felelőtlenség.

júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%

A meglett családos asszonyok beszélhetnenek szebben is a 19 éves lánnyal mert lehet holnap az ő lányuk ír ki egy kétségbeesett kérdést.


Ahogy írták, a szűzhártya nem egy zárt, athatolhatatlan valami, ráadásul sport, bicikli,baleset is okozhat rajta sérüléseket.


A kérdező úgy értette hogy ő még szűz hogy a barátja nem rakta be neki, de volt valami petting, gondolom neki dörzsölte a huvelyenek a farkát és fél hogy volt sperma az elovaladekban.

Tény hogy leirhatta volna egyértelműen, de attól még aki nem akart szándékosan kötözködni az értette.


Kérdező, egyébként erre az esély elméletileg megvan, de gyakorlatilag egyenlő a nullával a lehetősége hogy ennyitől terhes lennél. És igen, a stressz okozhatja hogy késik.

júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%

23, nem, mert nincsen 19 éves lányom.

Ha meg lenne nem lenne ilyen tudatlan...

júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

"Kicsit gondolkozhatnál mielőtt leírsz valamit.


A szűzhártyádon mégis hogy menne átt a sperma?! Átt fúrja vagy hogy gondolod?"


Jobb lesz ha messziről kerülöd a tanácsadást ezen az oldalon. Az ilyen hülyét büntetném félrevezetésért. Remélem nem anya vagy, sőt még csak nő se. Hogy ne mehetne át a spermium? Szerinted a szűz lányok menstruációs vérzése honnan jön te agybeteg?

júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
41%
#23 jaj mindjárt gondoltam hogy ez lesz a válasz, mert hát te tökéletes vagy csak szöveget értelmezni nem tudsz. Apró hibacska.
júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#25 azt sem tudod melyik a válaszom a sok közül de nem baj.
júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül vetted magadra..
júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%

#27, igen, válaszoltam itt, de nem csak az én válaszom olyan amilyen.

Amúgy meg a holgyemeny 19 éves.

Ha már tanácsot akar kérni, ott az anyja, nenikeje, keresztanyja...

júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%
Azok lehet elmagyaráznak neki, hogy működik a teherbeesés.
júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!