Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Két hete voltam utoljára a barátommal. Szűz vagyok, nem feküdtünk le, de hallottam, hogy attól is teherbe lehet esni, ha az előváladék kerül a nemi szervem környékére/belém. A barátom nem ment el, így maximum ennyi történhetett.

Most lassan egy hete késik. Két napja csináltam egy tesztet, az negatív lett, de félek.

Lehetséges, hogy stressztől és rossz evési szokásoktól késik ennyit? Sok vizsgám volt az elmúlt hónapban.

19/L



júl. 7. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
Ja, tény. Biztos sokszor előfordult már a valóságban 😂 Hidd el, hogy nálad tájékozottabb vagyok a témában. A leírásod alapján tényleg buta vagy, ha azt hiszed teherbe eshettél. Ha tetszik, ha nem.
júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Tehát te még szűz vagy, ergo nem történt behatolás, ráadásul a barátod el se élvezett, max az előváladék jöhetett ki neki... Hát ha erre elméletben van is valami nagyon minimális esély, hogy így teherbeessen valaki, ez inkább közelebb van a lehetetlenhez.
júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem miért nem lehet normális hangnemben választ megfogalmazni. Azért írok ki kérdést, mert szeretném nálam tapasztaltabbak véleményét megtudni a témáról. Ez a platform pont arra van, hogy név nélkül lehessen kérdést feltenni és válaszolni. #13 köszönöm a válaszod, örülök, hogy van aki még tud normális hangnemben is beszélni. #12 remélem a saját családoddal nem ilyen lekezelően beszélsz, amikor tanácsot kérnek tőled.
júl. 7. 17:25
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, csak egy 19 évestől többet várna az ember 🙄
júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

A kerdezo sehol sem irta, hogy belehatoltak. Egy teoretikus kerdesben irta a behatolast, majd utana pontositott, hogy vele mi tortent...

Azmeg felettebb nevetseges, hogy aki lehulyezi es oktatasra kuldi a masikat, az nem tudja, hogy a szuzhartya szovete nem fedi be teljesen a huvelynyilast. Szovegertes gyakorlasat es egy kis minimal anatomiai es elettani ismeretek elmelyiteset javasolnam a 'meglett csalados asszonyoknak' :))))


Kerdezo: nem, ennyitol gyakorlatilag zero a valoszinusege, hogy terhes legyel. A stressz es vizsgaidoszak viszont siman hatassal lehet a peteeresre, eltolhatja vagy akar meg sem tortenik. Igy utana a kb 14. Napon sem lesz belole menstruacio.


Ha a kovetkezo 2 hetben sem jon meg esetleg, en javaslom, hogy keresd fel a nogyogyaszod.

júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért írok ki kérdést, mert szeretném nálam tapasztaltabbak véleményét megtudni a témáról.


Dehát leírtuk a véleményünket hogy szüzen nem lehetsz terhes, aztán jöttel a nagy magyarazassal hogy márpedig lehetséges, hogy valaki szűz, de mégis terhes...

júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%
13-as vagyok, azért én is megmosolyogtam ezt a kérdést, de néhány választ is. Többen nem tudnak szöveget értelmezni, valaki meg azt hiszi a szűzhártya az egy teljesen zárt valami, amit csak egy pénisz tud "áttörni", a menstruációs vér meg valahogy átteleportál rajta. Úgyhogy megint a sok hülye okoskodik. 😅
júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

18, ezt nem mondta senki.

De ha nem volt behatolás, valószínűleg terhesség sincs mivel nem volt behatolás...🤷

Ahogy írja, NEM FEKÜDTEK LE.

júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%

Mire gondolsz, amikor azt írod "ezt nem mondta senki"?


"De ha nem volt behatolás, valószínűleg terhesség sincs mivel nem volt behatolás...🤷


Ahogy írja, NEM FEKÜDTEK LE."


Igen, ezt én is leírtam a 13-as válaszban... 🤦 Úgy néz ki vagy az egyik szövegértési problémákkal küzdő.

júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

valaki meg azt hiszi a szűzhártya az egy teljesen zárt valami, amit csak egy pénisz tud "áttörni"


20, erre értettem, hogy nem ezért mondják neki, hogy nem lehet terhes.

Azért mondják, mert behatolás sem volt.


A válaszodat meg nem olvastam, amit írtál, úgy látszik egyforma választ írtunk teljesen véletlenül


19

júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!