Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszesz elmaradása után,lehet...

Menszesz elmaradása után,lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Volt már úgy valaki köztetek aki 50 felett vállalt gyereket?5 hónapja már nincs menszeszem 50 éves vagyok.Szerintetek lehetek még terhes?Nem vagyok az ,csak kérdem ,hogy lehetek e még.Elmegyek dokihoz ahogy tudok,csak érdekelne,hogy volt e igy valaki?
júl. 5. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván nem. Ha gyereket akarsz, max donor petesejttel, de az itthon nem nagyon van, a környező országokban meg 50 év a határ. Esetleg messzebb, pl. Angliában megcsinálják donorral…
júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, viszont ha nem szeretnél azért védekezz, mert előfordulhat akár kósza peteérés
júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Minek kellene védekezni 50 évesen úgy, hogy 5 hónapja nem menstruál? Hagyjuk már a baromságot.
júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az, aki nem akar.

#3! Elég sokan meglepődtek már. Orvosilag 1 teljes menstruáció mentes év után lehet kijelenteni, hogy nem szükséges a védekezés.

júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm akit elzavart a nődokija 50 évesen mert nem jött meg neki. Ráfogta hogy a változókor.

Aztán pár hét múlva visszament és megkérdezte a dokit hogy a változókor vajon tud-e mozogni....

júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy diákom anyja 52 évesen lett terhes. Ők is azt hitték, hogy mostmár felesleges védekezni. :D
júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!