Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Pénteken teszteltem pozitív lett. Viszont hihetetlen számomra. Másfél éve próbálkoztunk sikertelenül mindent bevetve ( méhpempő, egészséges életmód, barátcserje, teák, gyógynövények) Áprilisba lett volna időpontom dokihoz, viszont sajnos kórházba kerültem súlyos állapotban melynek következménye az lett, hogy több mint 2 hétig altattak, majd bent voltam több, mint egy hónapot. Vírusos megbetegedésem volt, ami végett nyilván rengeteg gyógyszert ( antibiotikum, szteroid) kellett szednem május 16.-án álltam le a gyógyszerekkel.

A kérdésem a következő szerintetek ez a teszt lehet ezek miatt álpozitiv terheséggi teszt?

És ha nem ezek miatt lehet bármi baja a pici én?

Hétfőn kérek időpontot dokihoz.

Köszi a válaszokat.☺️



jún. 30. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egyet.
jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, egyik gyógyszerben sincs hcg, amit a teszt kimutathatna. Ha májusban abbahagytad a gyógyszereket és júniusban estél teherbe, akkor kétlem, hogy árthatnának. Persze, vannak olyan gyógyszerek, erről orvost kérdezz, de nem hinném, hogy ezek.
tegnapelőtt 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!