Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt hónapban 8 napot, ebben a hónapban pedig 4 napot késett a menstruációm. 2-3 napig volt meg, de az első nap erős és fájdalmas volt, így nem is gondoltam hogy lenne valami probléma. A menstruációm tegnap múlt el, ma pedig csináltam egy tesztet ami egyértelműen negatív lett, mégis szúr az alhasam és fájdogálnak a melleim. Hányingerem is sűrűn van, így eléggé beparáztam hogy mi lehet velem.

Szóval igen, kétszer volt rövid menstruációm és már több tesztet is végeztem ami negatív lett.

Elég stresszes időszakot élek, valszeg ez kihat a ciklusomra is, ettől függetlenül mindenképp elmegyek orvoshoz hogy megvizsgáljon mi van velem. De sajnos a jövőhéten nem tudok elmenni, babát pedig nagyon nem szeretnék. (védekezünk de bennem van a félsz)

Mit gondoltok? A teszt ilyenkor már biztosan mutatná, nem?


júl. 4. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Védekeztek, rendszeresen menstruálsz és az összes teszted negatív lett. Igen, ez mind terhességi tünet… Nyilván nem, nem vagy terhes.

Egyrészt már rég kimutatná a teszt, másrészt meg ha terhesség okozza a tüneteidet, akkor a teszt pozitív lenne. De nem az. Nem vagy terhes.

júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, maga a kérdés is hülyeség, szimplán csak megijesztett hogy itt a gyakori népének körében nem egy olyan eset van, hogy több hetes terhesen sem mutatta ki.

Rápörgök a dolgokra eléggé, tudom hogy ez így nem egészséges.

júl. 4. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ne legyél agyhalott .

Menstrualtal negatív a teszted, hol lennél terhes?

júl. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lennél már terhes? Menstruálsz, negatív a teszt? Édes istenem...
júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen párhuzamos univerzumból csöppentèl ide. Ahol én élek, ott a vérzés kimaradàs és a pozitív teszt a terhesség jele.... Neked ennek ellenkezője volt. Ne haragudj de nem értem a kérdést...
júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori népének legalább 60%-ban 90 alatti az IQ-ja, a megnyilvánulásaik alapján. Azt sem tudják merre állnak arccal. Komolyan elhiszed, hogy van róla fogalmuk, hogy állnak a ciklusukkal? Vagy hogy egyáltalán tudják pontosan, mi az? 😂 A kérdések jelentős része nem ezt sugallja. Névtelenül és arctalanul meg mindenki azt ír, amit nem szégyell. Én is kitalálhatnám, hogy hónapokig ömlött belőlem a vér, a terhességi tesztek negatívak voltak, doki sem látott semmit, 2 hónappal később meg mégis 6 hónapos terhes voltam... Hihetően hangzik, igaz?
júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Betegesen akarod azt a gyereket. Ha így folytatod előbb kötsz ki pszichiátrián mint a szülőszobán.

Vagy szimplán csak ennyire buta és végtelenül egyszerű, betegesen reménykedő nő vagy?


Az ilyenüknek mindig csak a párjukat sajnálom. Mit élhet át mellette?

júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Többi válaszolónak...


Nem minősítjüka a kérdezőt. Semmi jele annak, hogy terhes lennél, ha aggódsz a rövid mensi miatt azt érdemes ellenőrizni, legalább megnyugszol, ha meg nem, akkor további vizsgálatok lehetségesek. Én 3 évig jártam államiba mire kiderült, a pokoli görcseimet méhsövény okozza. Eltávolították, azóta gond nélkül, könnyen ürül a menzeszem. Szóval igen, bármivel érdemes dokihoz menni, mert jobb félni mint megijedni. De nem vagy terhes.

júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

De minositjuk!

Lasd be te is, hogy a kerdezo vakon van, sajat magával szemben is.

júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!