Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy esetleg...

Terhes vagyok, vagy esetleg ciszta?

Figyelt kérdés
már többször volt cisztám, amikor azt hittem terhes vagyok....tehát most sem számítok nagy dolgokra...utoljára aug.29én volt meg...még mindíg nem jött meg...egyszer teszteltem,szept.29-én, ami negatív lett.szeretkezés után volt hogy picike pecsételő vérzésem , de annyi, és nem több.a dokival egyenlőre várnom kell, mert sok a meló....semmi tünetem nincs...hacsak nem számít annak hogy eszméletlenül szomjazom,és izomfájdalmaim vannak.néha nehezebb a mozgás, és fáj néha a hasam este meló után...az idegeskedés is lehet az oka?már a második mensi marad ki....
2010. okt. 31. 15:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a párom nem engedte hogy vegyek még 1 tesztet, mert állítolag mindíg ezt csinálom(talán így van)hogy veszek 6 tesztet mire megértem hogy ciszta...u h pénteken nőgyógyász,előtte tezst, de már van hányingerem is...nem tudom...volt már ilyen..párx bebeszéltem már...majd megírom ha így ha úgy lesz....
2010. nov. 3. 23:28
 12/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negatív...valószínű megint ciszta...hamarosan akkor mehetek e.ü.kaparásra....:(
2010. nov. 5. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!