Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nődokim talált 1 25x25mm-es...

A nődokim talált 1 25x25mm-es foltot. Legalábbis ezt írta a papíromra. Ez most ciszta lehet vagy tüsző? Esetleg 1 ki nem repedt tüsző?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy őt kellett volna megkérdeznem,de elbeszéltük az időt és már itthon olvastam.Hátha volt már vkinek ilyen csak azért kérdezem.Köszi.
2009. júl. 31. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Aszerint, amit ide írtál, bármelyik lehet. Ehhez további vizsgálatok szükségesek, hogy meg lehessen állapítani, hogy melyik. Nyilván ha az orvosod tudta volna, hogy ciszta vagy tüsző vagy stb., akkor azt írta volna a papírra, nem pedig azt, hogy folt.
2009. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ciszta.Ami 1 ki nem repedt tüsző.ÁÁÁÁ.Az ember teljesen belebonyolódik ebbe.
2009. aug. 2. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes tüszőnek ez már túl nagy szerintem.
2009. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!