Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy esetleg...

Terhes vagyok, vagy esetleg ciszta?

Figyelt kérdés
már többször volt cisztám, amikor azt hittem terhes vagyok....tehát most sem számítok nagy dolgokra...utoljára aug.29én volt meg...még mindíg nem jött meg...egyszer teszteltem,szept.29-én, ami negatív lett.szeretkezés után volt hogy picike pecsételő vérzésem , de annyi, és nem több.a dokival egyenlőre várnom kell, mert sok a meló....semmi tünetem nincs...hacsak nem számít annak hogy eszméletlenül szomjazom,és izomfájdalmaim vannak.néha nehezebb a mozgás, és fáj néha a hasam este meló után...az idegeskedés is lehet az oka?már a második mensi marad ki....
2010. okt. 31. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:)

Nekem mindhárom gyereknél az volt az első tünetem, hogy állandóan szomjas voltam. Menzikimaradás nekem nem játszik szerepet, mert alapból 2hét és 3 hónap között mozog a ciklusom. Sztem vegyél holnap egy tesztet. :D

2010. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, mindenképp veszek, de csak holnap után reggel tudom megnézni
2010. nov. 2. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet.
2010. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mondjuk ha második hónapja nem jön meg nem értem miért kell ennyire elhanyagolni az orvost. Sok a melo.... kifogás. El kell menni és kész.
2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára augusztus 23.-án volt meg, és október 20-án ugy jött meg, hogy előtte lévő nap voltam nőgyógyásznál és ugy szétnyomkodta a hasamat, hogy másnapra ömlöttem a vértől:S (pedig azt hittem h már babo van:(..)
2010. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem már volt babó is és ciszta is a dologba ,de nekem ez ciszta tünetnek tűnik :( de ha babát szeretnél akkor szurkolok hátha én tévedek.
2010. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Mi lett az eredmény?
2010. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én már helyedben elmennék orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy mi ez.
2010. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 eszo ***** válasza:

én meg azt nem értem, hogy szept.29 óta miért nem teszteltél újra????

csinálj mielőbb egyet:-)

szorítok!

2010. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Kedves első válaszoló!

Nagyon jót kuncogtam magamban mikor olvastam a válaszodat,miszerint szomjas voltál ez volt az első jel.Én is 3napja olyan szomjas vagyok ,hogy majd megpusztulok és a mesim ellenére is pozitívak a tesztjeim:))

2010. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!