Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fajta babaváró vitamino...

Milyen fajta babaváró vitaminok a legjobbak?

Figyelt kérdés
Segítségre/tanácsaitokra lenne szükségem. Kisbabát szeretnénk és ajánlották nekem hogy szedjek babaváró vitamint. Melyek a legjobb fajták? Segít a könnyebb teherbeesésért?
tegnapelőtt 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Folsavat szedj a szokasos multivitamin mellé, es ennyi.
tegnapelőtt 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

1.nem segít. Nem egy kis d3 vitamintól leszel terhes, de rosszabb ha hiányod van belőle úgyhogy ha amúgy nem ezedsz semmi multivitamint akkor ez jó lesz annak.

2. Mind jó, a nevét és a marketinget kell megfizetni. A 4000 ftos 60 db-os jutaviz ugyanolyan jó mint a 9000 ft-os 30 db-os elevit.

tegnapelőtt 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Inofolic-ot kipróbálni esetleg?
tegnapelőtt 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Tisztázzunk akkor valamit. Mi a célod? Teherbeesést segíteni, mert nem jön a baba? Akkor inofolic. Csak simán egészségesen várni a babát? Akkor sima folsav a multivitamin mellé.
tegnapelőtt 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk már egy kisbabát.Próbálkozunk már lassan 3 éve de nagyon nehezen jön össze.Egyszer sikerült már viszont sajnos missed ab lett a vége.Tartok attól hogy nem fog sikerülni.Én azt szeretném hogy ha összejönne nekünk is
tegnapelőtt 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, amiben folát van, nem folsav. Olyan multivitamin/babaváró vitamin nem létezik, ami mindössze 1 kapszula, és abban tényleg benne van minden, ami kell, és elegendő mennyiségben. Infolic helyett is inkább külön inozitolt és folátot javasloc. Babaváró vitaminból én annak idején a GAL félét vettem. Minőségében és összetételében is jobb, mint a reklámozott tömegtermékek. De nem mindenkinek ugyanaz jön be. Főleg a terhesség alatt fordul elő már, hogy az illetőnek ettől vagy attól a márkától hányingere van.
tegnapelőtt 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 év után inkább egy alapos kivizsgálás kellene, nem vitaminok
tegnapelőtt 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd hogy összejön jön, akkor 3 év után nem inofolicra meg terhesvitaminra van szükséged hanem orvosi segítségre.


Ennyi idő után kell választani egy szimpatikus meddőségi központot és bejelentkezni.

tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltunk, mindkettőnkkel minden rendben van. Orvos is mondta a vitamint
tegnapelőtt 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

3 év után nincs olyan hogy mindkét embernél minden rendben van, amxiumum olyan hogy az orvostudományi jelenlegi állása szerint nem tudják megmondani mi a probléma. Ezt hívják ismeretlen eredetű meddőségnek.


Ha gyereket szeretnél meddőségi központot kell keresni. Ott 100% hogy nem fogják az mondani minden rendben és szedj vitamint, hanem segíteni fognak.

tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!