Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van közületek olyan,...

Lányok! Van közületek olyan, aki mióta terhes lett vagy szült, nem hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
Ha van, miért? Jó így vagy kényszer?
2010. okt. 22. 23:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak te csinálsz neki ezt azt? :) Ha nincs is kedved hozzá azért megteheted szerintem...Nekem a fiammal mikor terhes voltam nem volt ilyen problémánk, amikor a lányommal lettem babás akor nagyon nem kívántam hátam közepére se a szexet..de megerőltettem magam akkor is ha tudtam hogy nekem ez most nem a 100% és nem életem legjobb numerái :) (már bocsánat)...ha abszolut nem volt kedvem akkor pedig csak orális szex volt..

Szoptatás alatt se tért ám nagyon vissza a kedvem, de mikor vége lett a szopinak (1 éves volt a lányom) akkor minden visszarázódott eredetibe, ugyanolyan (ha nem jobb) mint a babák előtt.

De szerintem egy normális egészséges férfitől nem várható el hogy ÉVEKIG!! nézegesse a csinos, számára kívánatos feleségét és SEMMI se történhet köztük...

Én nem akartam megvárni hogy másnál keresse amit tőlem évekig nem kap meg..:((

2010. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%
megtette amire kellett? mi vagy te valami tenyészállat?? most meg félrelököd aztán panaszkodsz ha megcsal/elhagy.
2010. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg másképp kényeztetni, én 19 hetes vagyok és nemhogy nem lett kedvem a szeretkezéshez, hanem egyenesen totál elment tőle. Ráadásul egész más érzés, gondolom a vérbőség miatt. Próbálom másképp kárpótolni a férjemet, mert engem bánt ez, és nem kell hogy a későbbiekben azon agyaljak h megcsal-e.

A szülés után állítólag jobb lesz, sokaknak a 12. hét után is helyreáll, nálam sajnos ez nem így volt, pedig reménykedtem benne.

2010. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Az utolsó valószínű, hogy férfi, mert a férjem is a terhességeimet tenyészidőszaknak nevezi :)! Az előttem szólókkal egyetértek. É a 14-16-ig hétig élni nem bírtam, annyira hánytam és fáradt voltam - mind a 3 terhességemnél. Majd a második terhesség fertőzés miatt a 21. héten elment, így a harmadik terhességnél orvosi megvonásban részesültünk. Való igaz, hogy örültem is valamelyest, mert a munkahely, a gyerek ellátás és a háztartás után a hányásom közepette a sex volt az utolsó, amire gondolni bírtam. Most sem érzem azt a vadító vonzalmat, de tisztában vagyok, hogy a békesség kedvéért neki is kell a kényeztetés :). Megoldjuk orális sex és kézművesség folytán. Az első gyerek után nekem visszaállt, sőt sokkal jobb lett a sex! Könnyebben lett orgazmusom. Remélem a szülés után most is így lesz, és akkor már tényleg Al Bundy leszek a 2 percemmel :D!


Ne izgulj! Fog ez az érzés változni benned is!

2010. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de a végén a férjed másnál fogja keresni a boldogságot. Egy házasságban általában ilyenkor történnek az első megcsalások! Az egyik barátnőm is így járt! Bár ő csak sejti,hogy félre jár a férje. Nem biztos benne, de annyira jól viseli a pasi a szex nélküli házasságukat (előtte igencsak szerette), hogy lehet sejteni! Nem biztos,hogy szeretője van, lehet,hogy fizetős lányokhoz jár. Mindenesetre, otthon normális, szereti a barátnőmet és picit. Ő meg beletörődik, mert képtelen a szexre!
2010. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem volt kedvem egy ideig hozzá, mert nem nedvesedtem rendesen. És így kellemetlen volt, még másnap is fájt. Valószínűleg megváltozott valami odabent a hormonok hatására. De aztán felfedeztük a síkosító áldásos hatását, és azóta szegény férjem nem bír velem. :)
2010. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj ki valami finom illatú fürdőt (a fahéjas narancsos feltüzeli a vágyakat :D) utána pedig valami finom vacsi, hidd el újra a régi leszel :)
2010. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Ejha... De most azt nem értem, hogy miért mondjátok neki, hogy "újra a régi leszel" hisz azt írta a kérdező, hogy a terhessége előtt is 3 havonta voltak együtt a férjével... Én amúgy csak azt nem értem, hogy hogyan működhet így egy házasság...??!! Sztem sehogy... Egy egészséges! férfi(és nő)sem, tud úgy meglenni egy kapcsolatban úgy, hogy 3 havonta szexelnek...
2010. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
jajj bocsi bocsi..félre írtam... és olvastam is... sorry...!!!szóval..havi 3x 4x... Az kb heti egy alkalom... Sztem az 30 évesen nagyon kevés...
2010. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Na hát én is így voltam ezzel! Amikor terhes lettem másodszor (mert az elsőt sajnos elvetéltem), akkor én sem kívántam a szexet! Nagyon féltem hogy valami baja lesz a babának (persze már tudom hogy ez badarság),és miután szültem, teljesen eltávolodtam a páromtól, úgy éreztem hogy nem tudok egyszerre anya, és kívánatos feleség lenni! Egy védőnő ismerősöm azt mondta, hogy ennek nem szabad így lenni! Hát igazából nem hatott meg a dolog, nekem továbbra is jó volt szex nélkül! Azaz úgy értem max 5X egy hónapban és ennyi! Párom hősiesen,türelmesen viselte a dolgokat, és egyik pillanatról a másikra megváltozott a dolog, és már minden rendben van velünk :)

Sőt oly annyira hogy tervezzük a kistesót, remélhetőleg már úton van!

Szóval kedves kérdező! Nyugi! Nálad is minden rendbe fog jönni!

2010. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!