Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van közületek olyan,...

Lányok! Van közületek olyan, aki mióta terhes lett vagy szült, nem hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
Ha van, miért? Jó így vagy kényszer?
2010. okt. 22. 23:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Igen, tervezett volt, és összejött azonnal, de 8 hetesen elhalt a babám, el kellett vetetni. Vártunk 3 hónapot, aztán újra megpróbáltuk, és ő is azonnal összejött, ő meg is született, hálistennek minden rendben volt (van) vele. Már két éves.
2010. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, csak a hormonok miatt van. Én is kb. a 6. héttől egyáltalán nem kívántam a szexet, eszembe se jutott. Azért néhányszor voltunk együtt, mert a férjem eléggé kivolt ettől, de nem élveztem. Aztán 12 hét után kicsit jobb lett a helyzet, de akkor sem volt frankó. Viszont szülés után helyrejött, most olyan vagyok mint régen.

Szóval ne aggódj, nem lesz ez mindig így, főleg az első időszakban gyakori az, hogy padlón van a libidó. Azért kicsit erőltesd meg magad, és tégy a férjed kedvére, és akkor nem lesz feszkó emiatt köztetek.

2010. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Na látod, máris jött valami bíztató válasz is! :)
2010. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Hát igen, köszönöm szépen!

Az a baj, hogy az is idegesít, ha meztelenül lát. Úgy érzem, hogy megtette, amire kellett. ez nem jó. arra is gondoltam, hogy hazaköltözök anyuhoz, hogy ne szenvedjen attól, hogy lát fehérneműben és meztelenül is és nem lehet semmi.

Az a baj, hogy a férjem félt etől, mert a terhességem előtt is csak havi3-4-szer voltunk együtt, de akkor jó volt nekem is. Mondta, hogy ha most ennyi, mi lesz később? Úgy látszik igaza lett.

Amúgy ő 33 éves,én 31 vagyok.

2010. okt. 23. 00:08
 15/39 anonim ***** válasza:
Jaj ezért nehogy elköltözz! Nem hinném, hogy jó lenne a kapcsolatotoknak, lehet csak telesen elhidegülnétek egymástól, és pont most hogy jön a baba is, pláne rossz lenne az időzítés. Azért próbálj meg kicsit a kedvére tenni, messze van még a vége.
2010. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, de kiráz a hideg is a gondolatától.

Szerintetek jó, ha megkérem, hogy inkább maszturbáljon?

2010. okt. 23. 00:14
 17/39 anonim ***** válasza:
Egy kicsit húzós, amit írsz. Szerintem beszéld ezt meg egy pszichológussal is, de tényleg!
2010. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek... A 9 hónap alatt voltunk együtt párszor, de igazából nem volt jó, mert egyrészt nem élveztem, másrészt féltettem a babát. Igyekeztem a férjemen máshogyan segíteni. :)

Most voltunk a 6 hetes kontrollon, a doki szabad utat adott a szex terén, de nem sok kedvem van hozzá. Már azzal vigasztalom magam, hogy csak elfelejtettem, hogy milyen jó is az, és csak vissza kell rázódnom. :)))) Remélem így lesz.

Amúgy a babona úgy tartja, hogy az a nő nem kívánja a szexet, akinek fia lesz, mert mivel már van benne egy fütyi, nem akar még egyet. :) Nálunk bejött!

Remélem minden rendben lesz!

2010. okt. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%
Veszélyes játékot űzöl, azt tudod? Ha fontos a párod, törődj vele. Simogasd, becézgesd. Ne Rólad, hanem róla szóljon, neki szánd a kedvességed. Ne legyél érinthetetlen terhes királykisasszony, mert visszaüt a dolog!
2010. okt. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Valóban a hormonok miatt volt, én a 12. hétig nem kívántam egyáltalán, és igazából rászánni sem bírtam magam, mert reggeltől estig hánytam:(

A 12. héttől legalább hetente egyszer rávettem magam (szó szerint, mert akkor sem érdekelt, de a párom is fontos), majd kb. a 20. héttől imádtam:) Szegénykém, hetente többször is rárontottam:) Aztán a végén már ő nem akarta, azon parázott, hogy valami baja lesz a kicsinek:)

Úgyhogy nyugalom, el fog múlni az érdektelenség, de azért a 12. hét után már vedd rá magad a szexre. Aztán megjön a kedved is:)

2010. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!