Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van közületek olyan,...

Lányok! Van közületek olyan, aki mióta terhes lett vagy szült, nem hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
Ha van, miért? Jó így vagy kényszer?
2010. okt. 22. 23:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
3 éve lettem terhes, kb. két éve szültem, és azóta nem volt semmi. Nem kényszer, egyszerűen "nem érdekel". Biztos elromlott nálam valami. :(
2010. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
És a párod hogy tolerálja? Hány évesek vgytok? Mióta vagytok házsok?
2010. okt. 22. 23:27
 3/39 anonim ***** válasza:
Igazából nem zavarja, előtte sem voltunk nagy lepedőakrobaták... :) 38 évesek vagyunk mindketten, és 18 éve együtt vagyunk.
2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
De ilyen hosszú kihagyás azért még sosem volt.... Egyszer majdcsak megtörik a jég. Igazából férjemet nagyon sok stressz éri, én nem is csodálom, ha őt ezért nem izgatja a dolog. Vagy talán túl régóta együtt vagyunk már? Fene se tudja. A lényeg, hogy ettől még jól megvagyunk.
2010. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
A terhességed előtt milyen gyakran voltatok együtt? Az első terhességed volt ez?
2010. okt. 22. 23:31
 6/39 A kérdező kommentje:
olyan furcsa, hogy lehet így jól meglenni? Maszti van vagy semmi nincs?
2010. okt. 22. 23:32
 7/39 anonim ***** válasza:
Kb. havonta. Első terhességem (és utolsó is). Nálatok mi a helyzet? Miért kérdezted?
2010. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Most lettem babás és nem érdekel a szex. 10 hetes vagyok és mióta kiderült, azóta nem kívánom. A férjem nagyon türelmes, de látom rajta meg mondja is, hogy nagyon rossz, mert kíván, nagyon. Egyre feszültebb a légkör köztünk és meg is értem. Ez olyan, mintha csak arra használtam volna. De undorodom a szex gondolatától. Szerintem nem fair a férjemmel ez így! De nem megy. És félek, hogy mi lesz, ha szülés után sem lesz jobb. (Addig is borzasztó lehet Neki!) :-(
2010. okt. 22. 23:40
 9/39 A kérdező kommentje:
Tervezett gyerek volt amúgy? És első próbálkozásra összejött?
2010. okt. 22. 23:41
 10/39 anonim ***** válasza:

Húhh ,hát ez így nehéz lehet. Nálunk, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, a férjem hozzám sem ért már utána, és én pedig örültem neki, mert én sem kívántam a szexet a terhesség alatt. És sajnos utána sem igazán. De nálunk tényleg annyi a "jó" ebben, hogy ezzel mindketten így vagyunk. Ha egyikünk másképp gondolná, akkor biztos lenne feszültség belőle. De hátha jönnek majd olyanok is, akik tudnak erre valami tippet adni, mert sajnos én nem tudom, mit lehet(ne) ilyenkor tenni.


Régóta vagytok együtt? Gondolom Ti még fiatalok vagytok, legalábbis fiatalabbak nálunk.

2010. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!