Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatóságin hogyan helyezik...

Átjárhatóságin hogyan helyezik fel a katétert és hova? Fáj a felhelyezés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Altatásban helyezik fel a katétert. A húgycsőbe rakják, onnan vezeti le a pisidet. Az első néhány órában bent is marad, aztán kiveszik és már egyedül is kimehetsz WC-re.

Nálam legalábbis így volt.

2010. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az előző hülyeséget ír. Az más. Szülés után csinálják, ha nem tudsz pisilni. Sajnos nekem is menni kell, kb 2 hét múlva HSG-re. Hüvelyen keresztül rakják fel. Nem altatásban, és mensis görcsöket okoz. A nőgyógyászom részletesen elmesélte. A méhszájat kell egy kicsit szétfeszíteni, hogy fel tudják vezetni a csövet. Ez egy kicsit kellemetlen. De majd meglátjuk mennyire :-((((

Baromira fosok tőle :-)))

2010. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

[link]

2010. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon félek. Nem tudom mikor kell majd mennem, de a cél érdekében mindent! :)
2010. okt. 18. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
:-) így van, ha muszáj, akkor muszáj. Sok sikert:-)
2010. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem altatásban volt laparoszkópos átjárhatóságim. Annál az a menet amit írtam.
2010. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hsg és az átjárhatósági nem ugyanaz.Az átjárhatóságinál nem altatnak nekem most csinálták 2 hete.Hüvelyen keresztül vezetik fel a katétert a végén van egy kis lufi azt felfújják nem vészes kicsit feszít és olyan mint amikor mensikor görcsölsz én nagyon féltem tőle de sokkal rosszabbra számítottam.Szóval amikor felfújják a lufit akkor fecskendezik fel katéteren keresztül a kontrasztanyagot és nézik uh-n hogy átjárható-e.Nem olyan vészes ne félj utána nagyobb esély van a terhességre.Igaz nekem sajnos most sem sikerült de talán nemsokára.
2010. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és kb. 10 perc az egész.
2010. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na akkor most már nem értem. Az orvos azt írta fel nekem, hogy ajánlott vizsgálat: átjárhatósági (HSG). Akkor ez nem ugyanaz? Mi a különbség?
2010. okt. 19. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a hsg az a röntgenes az átjárhatósági az uh-s.Az utóbbi volt nekem magánrendelésen csinálták 10 perc az egész.A röntgeneset a kórházban csinálják.Utolsó voltam.
2010. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!