Fontos lenne mert ma fekszem be 7-kor. átjárhatóságin mennyi pénzt adtatok a dokinak? én 10.000-re gondolok elég lesz? Mert magán dokim és 5500ft nála egy vizsgálat.
Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 00:35
2/9 anonim 



válasza:





Az neki bőven elég a mellett a fizetés mellett!
Sok szerencsét! :)
3/9 anonim 



válasza:





Elég baj,hogy otthon fizetni kell már még ezért is.
Hogy tényleg az emberek mennyire elrontották az orvosokat régen.
Kívánok sok egészséget,és babát!
4/9 A kérdező kommentje:
kösz. túl vagyok rajta nem adtam egy kanyi vasat sem mert rám sem nézett. ezért meg nem adok ingeyn nem osztogatom a pénzt.amúgy nem fájt az átjárhatósági csak nagyon feszített és 6 perc alatt túl élettem rajta mindkettő átjárható
2009. aug. 13. 15:20
5/9 anonim 



válasza:





nagyon örülök hogy mindkettö átjárhato, haa doki felédse nézett, ne bánd a pénzt, most vitaminokat kell venni apjunak és mindent bele:)ü volt már kivizsgáláson?
nekem is lesz laparoszkopos átjárhatságim nemsokára de a tb nem támogatja a megszorirtások miatt.. drukkolok
32
6/9 A kérdező kommentje:
igen volt már sperma vizsgálat is, és az is jó, nekem volt magas prolaktinom ami most állt helyre.
2009. aug. 14. 14:24
8/9 anonim 



válasza:





Bocs...most olvasom, h..nem fájt. Akkor sztornó a kérdés.
9/9 A kérdező kommentje:
:)hát azért nem volt egy leányálom!!!!Kellemetlen volt nekem mondjuk a rákszűrés is kellemetlen ez is olyan szar volt, de nem nevezném fájdalomnak, mert én nem erre számítottam. kb 6 perc volt az egész!Nem tudom lehet azért nem fájt mert nem voltam zárt???De nekem a menzis görcsöm na az fájdalom!Ez nem az volt!
2009. aug. 15. 11:34
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!