Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a lelettel teherbe...

Ezzel a lelettel teherbe eshetek? Átjárhatóságin voltam és ez az eredmény: a kontrasztanyag feltölti a szabályos uterus üreget és a jobb tuba nem tágabb distalis részét, a bal tuba nem telítődött.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki nem mondta, hogy mit jelent? Vagy nem láttad a monitoron? Mondjuk elvileg akkor is simán teherbe eshetsz, ha az egyik átjárható csak...
2009. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy a jobb tuba nem tágabb része?
2009. jún. 17. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tuba az a petevezető vagy méhkűrt.

Neked a bal el van dugulva és a jobb is félig.

Így csak méhenkívülid lehet.

A helyedben kimosatnám,addig nem is engednék magamba spermát,a méhenkívüli elkerülése érdekében.

Lehet antibiotikum is kell ,mert az eldugulást valószínű valami baci okozta.

2009. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki sok nő esett már teherbe így ahogy én vagyok. az átjárhatósági után könnyebb teherbe esni. Nem tudom hogy így van-e?
2009. jún. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!