Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémszerű fehéres folyásom...

Krémszerű fehéres folyásom van, ez lehet baba? Vagy más esetleg?

Figyelt kérdés
6-án volt pé-m! De előtte 1 nappal voltunk együtt nem aznap! Tüneteim nincsenek, kávét megiszom ugyan ugy, csak a hasam fájdogál picit. ( Mint, mikor dolgozatirás volt még a suliba, és izgultam )...
2010. okt. 15. 12:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Bocsi Vera de megkérdezhetem milyen 10-es teszted van és hol vetted és mennyi volt ?


Drukk mindenkinek!!


GYI

2010. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Szia.Persze,a Vaterán vettem és One Step a neve és 83ft/db volt.Én vettem még 15db ovutesztet is és 3db terhességi tesztet:-).Még megvan mind a három:)

Üdv

Vera

2010. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én keddre nem várom.sok folyás,megjön feeling és elmúlt az állandónak mondható puffadásom.jól alszom újabban-)ez a jó hír

én asszem most először kibírom és csak akkor tesztelek ha nem jön meg vagy másképp jön meg.

nekem is vaterás tesztem van

10-es érzékenységű

szorítok mindenkinek!remélem lesz babás a csapatban!

e.

2010. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kedves GYI!

Az az igazság, hogy még nekem 1 évem vissza van a fősuliból, szóval fiatalka vagyok még, igaz párom már 27 éves( én 22 ). Idén kezdtem dolgozni fősuli mellett, szóval azt beszéltük, hogy várunk fél - 1 évet és akkor már gond nélkül jöhetne a baba!

Nekem is 10-es érzékenységű tesztem van, a dm-ben vettem 1900 Ft körül a neve Clearblue / ez már mensi előtt 4 nappal is 50% feletti eredményt mutat. De még várok!

2010. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!