Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémszerű fehéres folyásom...

Krémszerű fehéres folyásom van, ez lehet baba? Vagy más esetleg?

Figyelt kérdés
6-án volt pé-m! De előtte 1 nappal voltunk együtt nem aznap! Tüneteim nincsenek, kávét megiszom ugyan ugy, csak a hasam fájdogál picit. ( Mint, mikor dolgozatirás volt még a suliba, és izgultam )...
2010. okt. 15. 12:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nálam is dettó ugyanez van. 3-4 napig fájt a mellbimbóm is, de már az se. Mikorra nem várod?
2010. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
A krémszerű fehéres folyás egészen biztosan nem baba. A babát könnyen fel lehet ismerni: keze, lába, feje van, és ordít, amikor kijött.
2010. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Elvileg 20-án kell megjönnie...
2010. okt. 15. 12:16
 4/34 A kérdező kommentje:
Tudom milyen egy baba :D
2010. okt. 15. 12:17
 5/34 A kérdező kommentje:
Nekem a mellbimbóm nem fáj meg nem is érzékeny!
2010. okt. 15. 12:18
 6/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van-e össze függés de nálam annyi van hogy tiszta gyomor idegem van (de nem vagyok rágörcsölve a dologra)...olyan nyugtalan vagyok és úgy érzem magam mint aki izgul hogy le ne bukjon mert puskázik....és nekem is fehér krémes folyásom van....nem tudom, szerintem lehet attól is meg lehet vmi más is :)) fogalmam nincs mi van!Nem tudom amúgy milyen szokott lenni mert nem figyeltem uh nem vagyok nagy segítség de nálam is ugyan az van mint nálad:)


Hétfőre nem várom

2010. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Akkor izgulhatunk együtt nekem is 20,21 körül kell megjönnie. Szorítok!
2010. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
A mellem nekem sem fáj, de volt pár nap mikor fájt...meg jobb oldalon alul szúrkált pár napig de az is elmúlt...aztán h ez most jelent-e vmit?....gőzöm nincs.
2010. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelte? Megvárjátok a nemvárt napját? Én szerintem nem bírom kivárni... :)
2010. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor teszteljek. Szerintem még korai lenne nekem! Hát 20-ra nem várom, de volt, h 5 napot késett tehát majd a hónap végén, ha csak addig meg nem jön! :(
2010. okt. 15. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!